Skocz do zawartości

Polacy i Garena ... ?

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amer

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Serwer: Garena
  • Nick: Zapalczyk

Napisano 13 May 2011 - 23:01

Witam.

Na wstępie proszę o nie mieszanie mnie z błotem. Nie wiedziałem gdzie to dać - daję tutaj. A więc. Od dłuższego czasu gram na Garenie. Niby fajnie, DotA, śmiechowo jest. Jednak mam pewien problem. Na Garenie jak wiadomo jest parę serwerów (Russia,Europa itp.). I tu składam pytania. Na którym z takich grają Polacy? Kiedy siedzę na Europe, to nigdzie nie widzę Doty, a jak widzę to zero Polaków. Zostaje mi wtedy granie z Ruskimi, ale co to za frajda jak widzisz ruskie literki i nie wiesz o co kaman. A więc, proszę o odpowiedzi :

- Na którym "świecie" gra najwięcej Polaków? (Russia,Europe, a może Chiny?^^).
- Czy jest różnica między grą na TFT, a RoC w DotA?
- W ogóle opłaca się grać z Polakami? Czy to po prostu w większości dzieci?

Z góry pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość wink.gif.

#2 mysz1323

Raczkujący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 13 May 2011 - 23:10

wydaje mi sie ze na polskim

#3 Gaav

Expert forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7712 postów
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: pinq_

Napisano 13 May 2011 - 23:10

europe -> poland dota room 1/2/3/4
- graj na TFT, tylko
- tak

#4 Amer

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 13 May 2011 - 23:12

up @

Ja jestem ślepy, czy mam coś zrypanego? Bo Poland Dota Room jakoś nie widzę :x.

#5 Whistler

nothing can stop me now

• Moderator działu HydePark
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Interests:DotA
  • Serwer: Inny...
  • Nick: Whst

Napisano 13 May 2011 - 23:14

War 3 RPG, a nie TFT

I jak będziesz zamykał oczy jak ktoś coś pisze na chacie to oplaca sie grac.

Użytkownik Whistler edytował ten post 13 May 2011 - 23:14

#6 Amer

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 13 May 2011 - 23:16

Up

Aaaaaa ^^. A tego to nie pomyślałem tongue.gif. W takim razie czas zaznać cywilizacji i iść zagrać z naszymi. Dziękuję smile.gif.

A tak dla chcących wrażeń zapraszam tam gdzie ja do gry z Ruskimi. Kto się z nimi dogada stawiam piwo ^^.

#7 Moodym

I'm popeye the sailor man!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów
  • Nick: Moodym
  • Klan: Kropla Bezkitu [KB]

Napisano 13 May 2011 - 23:34

^^ dawaj browar ^^

#8 Tomasson

Rozgadany forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Nick: Tomasson

Napisano 14 May 2011 - 07:28

mudym masz kolege z olesnicy biggrin.gif

#9 olq

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Nick: olq

Napisano 14 May 2011 - 07:40

No, tylko uwazaj, bo standardem jest ze np. mowisz typkowi
- przestaw sobie trepsy na sile

a on ci na to

- rucham twoja stara cyganie

My, Polacy zawsze trzymamy sie razem biggrin.gif
Dołączona grafika"dostaniesz kontrolnie jednego bedziesz dalej swirowal obalenie do parteru kimura i bedzie po lanie"

#10 TSW

Gracz planszy dota

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 670 postów
  • Nick: TSW

Napisano 14 May 2011 - 07:56

Nie graj na Garenie, idż na Dotalicious
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#11 EviDevil

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 759 postów
  • Nick: eYs.EviDevil
  • Klan: End Your Streak | eYs

Napisano 14 May 2011 - 10:08

CYTAT(Amer @ May 14 2011, 00:16) <{POST_SNAPBACK}>
Up

Aaaaaa ^^. A tego to nie pomyślałem tongue.gif. W takim razie czas zaznać cywilizacji i iść zagrać z naszymi. Dziękuję smile.gif.

A tak dla chcących wrażeń zapraszam tam gdzie ja do gry z Ruskimi. Kto się z nimi dogada stawiam piwo ^^.

Only garena russian roomy czy może być iCCup i vouch na russian dota room @ rgc ? ;d
Deleted due to copyrights of respective owners!

~Archi

fuuuuuu

#12 ivorek

SRAM CI NA ŁEB?!?!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 postów
  • Nick: ivorek
  • Klan: GJK

Napisano 14 May 2011 - 11:06

Najlepiej gdzie mi się grało na garenie są to europejskie hight lvl roomy... Tam jest 0 leaverów, 0 polaczków, 0 wjazdów i flejmu, gracze są nawet ogarnięci, każdy wie co ma składać i nikt nie daje dupy nikt nie feeduje. POLECAM! Jak się ma jakiegoś joinera to easy 3 min i jesteśmy na roomie.

#13 serdel

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów
  • Nick: Srdl

Napisano 14 May 2011 - 11:30

CYTAT(ivorek @ May 14 2011, 12:06) <{POST_SNAPBACK}>
Najlepiej gdzie mi się grało na garenie są to europejskie hight lvl roomy... Tam jest 0 leaverów, 0 polaczków, 0 wjazdów i flejmu, gracze są nawet ogarnięci, każdy wie co ma składać i nikt nie daje dupy nikt nie feeduje. POLECAM! Jak się ma jakiegoś joinera to easy 3 min i jesteśmy na roomie.

chyba not jak ty jestes w grze

#14 ivorek

SRAM CI NA ŁEB?!?!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 postów
  • Nick: ivorek

Napisano 14 May 2011 - 12:44

Tylko, że ja bym nie poszedł grać w inną grę jak by mnie wszyscy mieszali z błotem.

#15 Amer

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 14 May 2011 - 14:28

@ Moodym , o widzę kolega z O-cy. Tylko której? ^^. Z tego co ja wiem są trzy hmm... Jeżeli ta Dolnośląska, to można się zgadać wink.gif.

@ olq , wczoraj grałem to w miarę ogar byli. Tylko pisać takim dawać na top, bo invoker z kimś tam trzaska linie jak chce, to mają to w głębokim poważaniu ^^. Ale i tak najlepsze. Ja zlamie - wyzywają, oni zlamią - wymówka, że nie mieli szans ^^.

@Evil, jeden uj. Dogadać się z Rosjanami to jak powiedzieć pijakowi, że ma nie pić.

@ivoker, u ruskich też jest ogar. W miarę ładnie grają, tylko dogadać jest się cholernie trudno. Mój nick pisali jakoś śmiesznymi literkami, a stąd wiem, że mój, bo to mi zawsze kazali wpisywać - switch ^^.

W sumie, dzięki za rady. Z Tobą Moodym zawsze się można zgadać. Pewnie okaże się, że gościu po 40-stce, ale cóż... Jest z kim pogadać wink.gif.

Pozdrawiam.
Ps.
Skoro mój temat, a jest w nim co jak co dyskusja to pragnę o coś spytać. Dzisiaj grałem z naszymi, no i ofc kupiłem kuraka. Kolega z teamu kupił update na latającego. I po jakiś 5 minutach pisze do mnie "share" , "share" "kur** daj to share!". Z tego co mi wiadomo to share - dzielić się z kimś.

I tu pytanie. Kuraka można jakoś przekazać komuś innemu? Zawsze myślałem, że to chodziło o to, że ja kupuje item i daje gościowi, a tu koleś do mnie z bulwersem. U Ruskich czegoś takiego nie było ^^.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Użytkownik Amer edytował ten post 14 May 2011 - 14:29

#16 Even

Szwedzik

• Weteran
  • 4684 postów
  • Nick: kamikadzePL

Napisano 14 May 2011 - 16:16

Owszem, jest coś takiego jak "share", czyli wspólna kontrola. W odróżnieniu od HoN'a, w docie dajemy share na wszystkie dowodzące przez nas jednostki. Grając chenem, osoba której dałeś share ma kontrolę nad Tobą, kurą i creepami leśnymi.

Pod klawiszem F11 (Allies) masz możliwość dania share innym. Ja z reguły nigdy nikomu nie daje share*, bo nawet jeśli niespecjalnie ktoś zginął kurą, to potem trzeba odkupywać, że nie wspomnę już o tym, że przy potrzebie kupna potiona w bazie okazuje się, że kura jest w drodze na inną linię.

*Co innego, gdy kojarzę nick i/lub ktoś poprosi/zaproponuję upgrade'a kurczaka.

#17 Cesar_G

Resistance is Futile

• Administrator
  • 3243 postów
  • Nick: Cesar_G , PHLR
  • Klan: GTH aka BmsB

Napisano 14 May 2011 - 17:43

CYTAT(BeatsOfFreedom @ May 14 2011, 08:56) <{POST_SNAPBACK}>
Nie graj na Garenie, idż na Dotalicious

zgadzam sie. Sa tam twarde zasady ale gra sie przyjemnie.

..!..O_o..!..

Ban i Unban mają jedną cechę wspólną : zawsze można znaleźć powód na jedno i drugie :P

HERO LIVES IN YOU ! ! !

Dołączona grafika

#18 torino

Mówca forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 404 postów
  • Nick: Torino

Napisano 14 May 2011 - 18:44

CYTAT
zgadzam sie. Sa tam twarde zasady ale gra sie przyjemnie.

na tym dotalicious na lvl1 to same stacki są .. a jak sie gra matchamking to ci do teamu daje jakies gowna ; /
nie fajnie sie tam gra..

#19 Amer

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 14 May 2011 - 18:47

Even właśnie o to mi chodziło. Wielkie dzięki smile.gif. Ale to było tak :

Ja jako jedyny w teamie kupiłem kuraka. I gościu z teamu kupił do niego upgrade, kazał wziąć. Wziąłem, bo wziąłem, myślałem, że Polacy to normalni ludzie ( boshhhh). No i po 5 minutach gościu wyklina, żebym dał mu share, czyli jak pisałeś wspólną kontrolę kuraka. I co ja mam zrobić? Dałbym mu, bo i tak go nie używałem, bo miałem taki ogar team i jeszcze Gondar mi się trafił którym w ogóle nie ogarniam, to kura nie była potrzebna, bo przy padaniu kupowałem (biggrin.gif).

Ale chyba jednak wrócę na Ruskie. Tam chociaż nie wyzywają, a tu co zlamioną akcje wyklinają jak cholera, ale jak oni zlamią to nic. Nie ma to jak po tym, jak dobijesz kolesia, a sam padniesz zostać obrzucony bluzgami, że nikomu nie pomogłeś ... Dziwne.

PS. Z tematu o poszukiwaniu polskiego serwera, stworzył się temat : Pomóż Amerowi w potrzebie ^^. Jakby co proszę o nie zamykanie tematu. Jakby mi się coś przydarzyło, czego bym nie wiedział (w DotA gram nie cały miesiąc :x), czy ktoś by miał problem, mógłby tu przecież napisać.

Pozdrawiam.

#20 Maju

wujek dobra rada

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Interests:hema
  • Serwer: Lordaeron
  • Nick: Maju

Napisano 14 May 2011 - 18:54

Ostatnio na pdrze i tak jest spokój, a od stankowania flejmu na klatę jeszcze nikt nie umarł biggrin.gif
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych