Skocz do zawartości

Tawerna Virus Cup'a

229 odpowiedzi w tym temacie

#221 Even

Szwedzik

• Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4684 postów
  • Serwer: Garena
  • Nick: kamikadzePL

Napisano 09 April 2010 - 14:20

CYTAT(Nea @ Apr 9 2010, 13:52) <{POST_SNAPBACK}>
Dobry administrator niepotrafiący odpowiedzieć na proste pytania w sposób sensowny. Even, jakbyś nie wiedział o co chodzi napisze jeszcze raz moje pytanie:

Odwal się pan prosze, jak mogę odpowiedzieć na te pytanie, jak mnie cholera w domu nie ma?

CYTAT(Nea @ Apr 9 2010, 13:52) <{POST_SNAPBACK}>
Dlaczego Godzilla nie może dojść do innego teamu gdy jego drużyna się wycofała z turnieju? A mi i wezyrowi pozwoliłeś mimo tego ? Nie odpowiadaj mi postami typu: bo wy jesteście bardziej ogarnięci. Prosta rzeczowa odpowiedź.

Pomijam już fakt noża w plecach, który dziwnym trafem się tam znalazł. Nie wiem za kogo mnie masz myśląc, że odpisze coś takiego: "bo wy jesteście bardziej ogarnięci". Ale nie wnikam...

Czemu się zgodziłem na district, a nie na klan wath godzilli? District, w przeciwieństwie do klanu godzilli (kg) rozpadł się, pomimo zapewnionego wyjścia z grupy.
Na miejsce kg wskoczyło KDV, jako drużyna która wychodzi z grupy. A w I fazie grupowej wychodzą tylko dwie drużyny.
Inna sprawa, jeśli chodzi o II faze grupową, w której wychodzą aż 4 drużyny - chociaż nie o tym mowa. Drużyna district, nawet po rozpadzie "przechodzi" do następnej grupy z powodu KDV które także się rozpadło (czyli zostają 4 drużyny) Z tym oczywiście wyjątkiem, że w w drabince, na miejsce districtu wejdzie wolne przejście. Temuż właśnie umożliwiłem tej drużynie możliwość zmiany drużyny na inną.

Wszelkie zbędne posty usuwam, starczy tego dobrego na dzisiaj.

Użytkownik Even edytował ten post 09 April 2010 - 14:24

#222 Nea

حياتي، وقو

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1360 postów
  • Nick: SilesianStyle

Napisano 09 April 2010 - 14:26

CYTAT(Even @ Apr 9 2010, 15:20) <{POST_SNAPBACK}>
Odwal się pan prosze, jak mogę odpowiedzieć na te pytanie, jak mnie cholera w domu nie ma?

Te słowa były do tabooo nie do Ciebie.

Pomijam już fakt noża w plecach, który dziwnym trafem się tam znalazł. Nie wiem za kogo mnie masz myśląc, że odpisze coś takiego: "bo wy jesteście bardziej ogarnięci". Ale nie wnikam...

Żadnego noża w plecy ci nie włozyłem i nie mam nic do ciebie, mam do tabooo który tak napisał "bo wy jesteście bardziej ogarnięci i nie rozpadacie się co chwile" (sth like this)...

Czemu się zgodziłem na district, a nie na klan wath godzilli? District, w przeciwieństwie do klanu godzilli (kg) rozpadł się, pomimo zapewnionego wyjścia z grupy.
Na miejsce kg wskoczyło KDV, jako drużyna która wychodzi z grupy. A w I fazie grupowej wychodzą tylko dwie drużyny.
Inna sprawa, jeśli chodzi o II faze grupową, w której wychodzą aż 4 drużyny - chociaż nie o tym mowa. Drużyna district, nawet po rozpadzie "przechodzi" do następnej grupy. Z tym oczywiście wyjątkiem, że w w drabince, na miejsce districtu wejdzie wolne przejście. Temuż właśnie umożliwiłem tej drużynie możliwość zmiany drużyny na inną.

Widzisz tabooo, da się jednak ? Da się. Podziękował.
Dołączona grafika

#223 Even

Szwedzik

• Weteran
  • 4684 postów

Napisano 09 April 2010 - 14:46

CYTAT(Nea @ Apr 9 2010, 15:26) <{POST_SNAPBACK}>
(...)Widzisz tabooo, da się jednak ? Da się. Podziękował.

Nie obwiniaj Taboo, bo to ja podejmowałem tą decyzję. Nie rozmawiałem z nim na ten temat, więc nie mógł w rozsądny sposób odpowiedzieć na Twoje pytanie, po prostu prawdopodobnie nie chciał, bym miał więcej na głowie wink.gif

Dobra, mam nadzieję że zaspokoiliście dzisiejszą dawkę spamu w tym temacie i będziecie już grzeczni. Śmigam dalej wiedźmina męczyć. Jeśli będzie jakaś dramka - wiedźmin mi o tym powie (Uwierzycie? 2 Raz coś się dzieje i drugi raz zawiesza mi się wiedźmin...)

#224 CJK

...Winter Is Coming...

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 667 postów
  • Serwer: Inny...
  • Nick: CJK
  • Klan: TKT SYNKU

Napisano 09 April 2010 - 15:40

Kiedy jakies drabinki beda or smth ?

//Even. Własnie jestem w trakcie walki z kodem drabinki. Do 18 powinna być gotowa, bo już rozgryzłem jak działa!

Użytkownik Even edytował ten post 09 April 2010 - 16:05

"Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie."

John Ronald Reuel Tolkien
Dzieci Hurina

#225 NexuS

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Interests:DotA
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: NexuSxx

Napisano 09 April 2010 - 17:57

Dobre drabinki ogólnie ...
Dostane browara bo podobno za free dają sleep.gif

#226 Snox

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Nick: Snoxik

Napisano 28 April 2010 - 19:12

obsów sobie załatwcie więcej, bo za mało miejsc macie żeby w 50 adminować grę

#227 rzygam_wami

<iiiooooiiii>

• Użytkownik
  • 2729 postów

Napisano 28 April 2010 - 19:43

no ba że załatwimy
wulgarna sygnatura - alti

#228 Kiełbacha

Rozgadany forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1766 postów
  • Nick: Artie
  • Klan: Kropla Bezkitu [KB]

Napisano 13 May 2010 - 11:27

Jak tam turniej niespodzianka!?

//taboo - nijak ;D, nie bedzie tego raczej, a pracujemy wlasnie nad turniejem rozgrywanym na cp ohmy.gif

Użytkownik tabooo edytował ten post 13 May 2010 - 13:05

"Lubię grać tym co lubię"

Felek 2013

"oddajcie po prostu myszki dla artie+4" :DDDD

jegomość z dota2.pl

#229 Even

Szwedzik

• Weteran
  • 4684 postów

Napisano 13 May 2010 - 16:18

Jak napisał Taboo, z turnieju niespodzianki nici, ponieważ picki trwają za długo, dodatkowo mogą wyniknąć problemy z pickiem dla przeciwnika, a by tego było mało nie da się cmom grać.
Niemniej, planujemy kolejne małe rywalizacje zrobić, tym razem z podmodem "Capture the Point"
Wiele osób nie lubi tego moda, bo przeszkadza w największym uroku gry - 'rzułfiku, ale ja uważam go za coś świetnego, bo team-battle jeden za drugim jest. To opieram na grach z niższej półki, w których pomimo niskiego poziomu gry i tak było wiele walk drużynowych. A to, co się działo w profesjonalnych grach na gosugamers - śliczne...

#230 Kiełbacha

Rozgadany forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1766 postów
  • Nick: Artie
  • Klan: Kropla Bezkitu [KB]

Napisano 15 May 2010 - 14:57

głupi mod
"Lubię grać tym co lubię"

Felek 2013