Skocz do zawartości

Ogłoszenia

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SvM

Pan i Wuatca

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3390 postów
  • Serwer: Garena
  • Nick: SvM

Napisano 26 July 2009 - 02:35

UWAGA!! Linki do meczów znajdują się w rozpisce!! Nie trzeba szukać tematu z meczem Twojej drużyny, wystarczy zajrzeć do niej i kliknąć odpowiedni link!!

Rozpiska jest tutaj:
http://forum.dota.pl/index.php?showtopic=6442

------------

Do grup 6, 7 i 8 zostały dopisane dodatkowe drużyny!
Info pod: http://dota.pl/relacje/454

Są to:
Relanium Team
Buy me some Boots
Freedom Fighters

---------------

Dość istotny punkt regulaminu, który doszedł przy ustalaniu systemu rozgrywek wink.gif
CYTAT
3.6. Każda drużyna ma do wykorzystania dziką kartę, która upoważnia ją do przesunięcia ostatecznego terminu rozegrania meczu maksymalnie o 48 godzin. Jedna dzika karta przysługuje na fazy grupowe i jedna na fazę finałową.

----------

Raportując wynik spotkania proszę podawać:
WYNIK
SCREENA
REPLAY (jeżeli nie było loada jest obowiązkowy!)

----------

Za chamskie zachowanie ukazane na załączonym obrazku drużyny Aftermath oraz Muppet otrzymują ostrzeżenie. Kolejne tego typu zachowanie będzie równoznaczne z dyskwalifikacją z turnieju.

------

Z góry informuję, że organizatorzy nie wyrażą zgody na przełożenie meczu na termin późniejszy niż 2. sierpnia w inny sposób niż za pomocą dzikiej karty!

------

Relacja została zaktualizowana wink.gif Można sobie obejrzeć sytuacje w grupach: http://dota.pl/relacje/445

Użytkownik SvM edytował ten post 02 August 2009 - 12:27

Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego :D
Kontakt w sprawach administracyjnych tylko przez PW!!

The Last True Gangbang Lover ;)

#2 alti

You have been altie'd

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2488 postów
  • Interests:Fantas, Anime, MMORPG, Dota
  • Nick: OtherKindOfEvil

Napisano 02 August 2009 - 20:12

Taka prośba do osob umawiajacych sie na mecze - jak ustalicie date i godzine, podajcie na jakim kanale bedziecie grac. Czasem chcemy obsowac jakies mecze i taka informacja sie bardzo przydaje.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#3 SvM

Pan i Wuatca

• Administrator
  • 3390 postów

Napisano 02 August 2009 - 23:34

Relacja z drugiej fazy grupowej już się pojawiła wink.gif

Grupy A-D: http://dota.pl/relacje/461
Grupy E-H: http://dota.pl/relacje/462

Żeby nie było nieporozumień, w drugiej fazie grupowej nie gramy każdy z każdym:

CYTAT
3.3. W drugiej fazie grupowej w pierwszej rundzie zespoły grają między sobą wg rozpiski. W kolejnej rundzie zwycięzcy pierwszych dwóch meczów spotykają się w meczu zwycięzców, natomiast przegrani w meczu przegranych. Zwycięzca meczu wygranych przechodzi do rundy finałowej z pierwszego miejsca, natomiast przegrany spotyka się w trzeciej rundzie w meczu ze zwycięzcą meczu przegranych o wyjście z grupy z drugiego miejsca.

Z każdej grupy wyjdą DWIE drużyny!

Jak ktoś nie kapuje to system wygląda tak (W# - wygrany meczu #, P# - przegrany meczu #):

Runda I:
Mecz 1: Team 1 vs Team 2
Mecz 2: Team 3 vs Team 4
Runda II:
Mecz 3: W1 vs W2
Mecz 4: P1 vs P2
Runda III:
Mecz 5: P3 vs W4

Zwycięzcy meczów 3 oraz 5 przechodzą do rundy finałowej.

Użytkownik SvM edytował ten post 02 August 2009 - 23:37

#4 SvM

Pan i Wuatca

• Administrator
  • 3390 postów

Napisano 05 August 2009 - 17:51

W związku z wyjściem nowego patcha W3 informuję, że do czasu, gdy nie wyjdzie nowa wersja DotA i nie zostanie odpowiednio przetestowana, to w turnieju obowiązuje patch 1.23 i wersja 6.61b. Grając na nowym patchu robicie to na własną odpowiedzialność!

Użytkownik SvM edytował ten post 05 August 2009 - 17:51

#5 SvM

Pan i Wuatca

• Administrator
  • 3390 postów

Napisano 17 August 2009 - 16:31

Drużyna Smerfów dostaje ostrzeżenie za zachowanie w grze przeciwko FG.

Kolejny taki przypadek będzie oznaczał wykluczenie z turnieju.

--------------

Dostępne już są drabinki finałowe:

Drabinka wygranych
Drabinka przegranych

------------

UWAGA! W fazie finałowej doszła zmiana w dzikich kartach:

CYTAT
3.6. Każda drużyna ma do wykorzystania dziką kartę, która upoważnia ją do przesunięcia ostatecznego terminu rozegrania meczu maksymalnie o 48 godzin. Jedna dzika karta przysługuje na fazy grupowe i jedna na fazę finałową. Dzika karta musi być wykorzystana minimum godzinę przed umówioną datą meczu.

Zmiana ta jednak nie obowiązuje jeszcze w fazie grupowej!

Druga sprawa będzie tyczyła terminarzy: jestem skłonny pozwolić na umawianie się dzień po domyślnej dacie, jednak umawiając się tak, obie drużyny rezygnują dobrowolnie z możliwości użycia dzikiej karty w danym meczu. Nie tracą jej jednak i mogą wykorzystać w kolejnym, jeżeli tego nie zrobiły. Mecz w takim wypadku ma być jednak umówiony i potwierdzony na forum DO domyślnej daty.

---------------

Za ewidentne podmienianie graczy drużyny Dry Slits i Rambo Świdnik dostają ostrzeżenie. Cieszcie się, że jestem taki pobłażliwy. Oba teamy powinny wylecieć z turnieju.

---------------------

UWAGA! Od dnia dzisiejszego wszystkie mecze należy rozgrywać na Dota.pl Inhouse League Room.

----------------------

To ogłoszenie kieruję głównie do drużyn mGs oraz DTT, reszta może nie czytać.

Otóż sprawa z Wami ma się tak:

mGs trafia do drabinki przegranych po dyskwalifikacji. NIE MOŻE używać gracza mGs^teh do końca rozgrywek. Jest on z nich wykluczony. Oczywiście zespół dostaje ostrzeżenie.

Cały zespół DTT natomiast jest zdyskwalifikowany. Lista przewinień jest bardzo długa:
- gra na kontach R-S w meczach przeciwko dryS
- podstawienie gracza pinq, aby uwiarygodnić swoje fejki
- gra osób niezapisanych do drużyny na koncie redheadgypsy
- gra osób niezapisanych do drużyny na koncie Pan_Kat

Cały dowód do tego jest taki, iż od początku dopisania pinq do drużyny coś podejrzewałem, jako iż zapisany on został na koncie Garena redheadgypsy. Ale ok. Przyjąłem to, gdyż sam pinq do mnie zagadał i NADUŻYÂÂŁ mojego zaufania, które do niego miałem (gdyż znam go kupę czasu jakby na to nie patrzeć). Dzisiaj jednak pojawił się w grze i z ciekawości postanowiłem zweryfikować jego IP.

Nie miało ono nic wspólnego z IP pinq, które znalazłem na forum. Więc chciałem aby pinq po prostu zalogował się na swoje konto (nie był na nim obecny od 12. sierpnia). Niestety gdy zacząłem o niego pytać, w "magiczny sposób" zaczął afkować i dropnął.

Następnie pojawił się Pan_Kat z magicznie podobnym IP do tego, które miał pinq przed chwilą.

Oczywiście Pan_Kat nie miał praktycznie żadnego konta na forum (taki typowy fejk) i jak każdy wie, jest kontem cheatera, znanego także jako Lolquś.

Po rozmowie w trakcie gry z MSS16 - można podejrzeć w replayu #1 - doszliśmy do wniosku, że gra będzie kontynuowana, a potem po grze jeszcze pogadamy. Po niej drake przyznał mi się na ventrilo do praktycznie wszystkiego co tutaj udowodniłem screenami. Więc drake rzucił mi profilem do dota-league.com jakiegoś gościa i przedstawił go jako Pana_Kata. Co oczywiście było jedną wielką ściemą.

W bezpośredniej konfrontacji z drake'iem nie potrafił on w żaden sposób obalić żadnej z tych teorii, więc drużyna DTT zostaje zdyskwalifikowana z całego turnieju. Z tego co powiedział jednoznacznie wynikło też, że w drużynie DTT grał nie kto inny jak mGs^teh.

Zawodzi mnie jednak znowu fakt, iż pinq po prostu zapisał się do turnieju, aby ułatwić DTT fejkowanie. Po DTT nie spodziewałem się nigdy nic dobrego, ale mGs zawiódł mnie z tym, iż nie potrafił najpierw spróbować normalnie załatwić sprawy zmian składów, tylko wybrał dużo prostszą drogę - fejki. Zawsze można było się jakoś dogadać, iść na ustępstwa, itp. Wolałbym zgodzić się na Waszą zamianę graczy niż np. stracić dwie drużyny z turnieju w taki sposób. Teraz już niestety trochę za późno na to po fakcie...

-------------

Wracając do całego DTT i ich krzyków o brak dowodów... Macie tutaj brakujący dowód, który tylko potwierdza wszystko wyżej.

Użytkownik SvM edytował ten post 16 August 2009 - 23:45

#6 SvM

Pan i Wuatca

• Administrator
  • 3390 postów

Napisano 25 August 2009 - 16:41

Wiadomość dla zespołu Dry Slits:

Za dzisiejszy spam-atak na forum i związany z nim ban z całego dota.pl, krii (aka MatkaAltiego) zostaje także zdyskwalifikowany z turnieju.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych