Skocz do zawartości

Modkowa sugestia

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 LoveSensaTioN

Trollowaty Prowokator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2049 postów
  • Serwer: Garena

Napisano 11 January 2011 - 20:18

Witam! Nie ulega wątpliwości, że na forum sytuacja diametralnie się zmieniła. Nowe osoby, nowi modkowie, nowy klimat. Jak wiadomo każdy "pracownik" wzbudza mniej lub więcej kontrowersji. Moją sugestią jest to, żeby zrobić topic, w którym ewentualne skargi/pochwały byłyby odnotowywane za pomocą jakiegoś rodzaju ankiety lub po prostu postów z wytłumaczeniem sytuacji. Dawałoby to obiektywny wzgląd dla head adminów, którzy chyba nie zawsze zdają sobie sprawe z tego co sie dzieje bo sorry ale jakaś naga 13latka w co drugim temacie czy warny po pół roku, żeby pokazać, że jest się dobrym świeżo upieczonym modem to troche przeginka. Myślę, że taki temat to nic złego o ile nie będzie zawalony spamem. Każdy chyba się zgodzi, że niektóre tematy są zbyt wcześnie zamykane, niektóre warny nie do końca się należą ,a niektóre wyczyny modów same zasługują na warna. Zamykanie tego tematu też mija się z celem, a będzie to tylko potwierdzenie nieudolności kadry. Pozdrawiam wink.gif
CYTAT(Archi @ Aug 11 2011, 04:24)
mam pod swoją władzą jakieś 100 tys. ludzi

#2 Skejt

Demagog forumowy

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Napisano 11 January 2011 - 20:25

Najwiecej zdzialacie kontaktujac sie z cezarem/svm .Bylo walkowane 100 razy

Użytkownik Skejt edytował ten post 11 January 2011 - 20:26

#3 BsR

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Serwer: Inny...
  • Nick: Bysiek
  • Klan: Szwedy

Napisano 11 January 2011 - 20:27

Moim skromnym zdanie uważam ze do bardzo dobry pomsył lecz potrzebuje troszeczkę dopracowania aby zapobiegać spamowi a nie go zwalczać, po pierwsze posty powinny być przyjmowanie przez adminów.
Nie wiem jak reszta modów ale ja uwazam ze to pierwsza w miarę dobra propozycja ze strony userów w temacie o zlych modkach biggrin.gif

Jednak widze ze nikt nie podziela mojego zdania wiec będe siedział cicho xD

"
@down Właściwie SvM rozjaśnił mi tą sprawe, i w zasadzie poziom jaki przedstawił w tej sprawie jest wystarczający aby "walczyc o prawa userów" wiec zmieniam po części zdanie.

Użytkownik BsR edytował ten post 11 January 2011 - 20:39

.

#4 SvM

Pan i Wuatca

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3390 postów
  • Nick: SvM

Napisano 11 January 2011 - 20:34

Dobra, ostatni raz to napiszę: wszelkie problemy z moderatorami możecie zgłaszać do osób wyższych rangą, tj. skargi na moderatorów => do Super Modów lub Adminów, na Super Modów => do Adminów. Nie zgłaszamy problemów w tematach na publicznym forum.

Kolejna sprawa: każdy ma prawo wiedzieć, za co dostał warna. Moderator jest zobowiązany podać przyczynę. Jeżeli po przeczytaniu wpisu w warn logu czy ewentualnym PW od moderatora nie jest to jasne, możecie wysłać PW z pytaniem o to. Jeżeli moderator nie odpowie w rozsądnym czasie, możecie prosić kogoś o wyższej randze o zdjęcie warna. Oczywiście moderator nie musi pamiętać, za co dał warna pół roku temu, ale powiedzmy, że te kilka dni na podesłanie takiej prośby jest.

Następnie oczywiście każdy może się nie zgodzić z decyzją moderatora. Gdy warn wg Was jest przyznany niesłusznie, najlepiej skontaktować się najpierw z moderatorem, który go wystawił i poprosić o cofnięcie decyzji. Oczywiście zrobić to kulturalnie i dać dobrą motywację prośby (najlepiej z odpowiednim punktem regulaminu). Zawsze też możecie uderzać wyżej, jeżeli prośba została odrzucona. Tylko nie liczcie na to, że naściemniacie a SM czy Admin cofnie warna bez konsultacji z osobą, która warna wystawiła. Takie numery nie przejdą tongue.gif

Podobnie ma się sprawa z zamykaniem tematów - chcecie dalej gdzieś pisać, PW do moda prowadzącego powinno załatwić sprawę (jeżeli temat ofc się nie wyczerpał lub nie zamienił w spameriadę).
Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego :D
Kontakt w sprawach administracyjnych tylko przez PW!!

The Last True Gangbang Lover ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych