Skocz do zawartości

Tawerna

276 odpowiedzi w tym temacie

#41 rzygam_wami

<iiiooooiiii>

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2729 postów
  • Serwer: Garena

Napisano 03 October 2010 - 14:08

dzis fejkuje na innym koncie, hahaha
wulgarna sygnatura - alti

#42 Krzepki.Radek

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Nick: NLNS][Krzysztof
  • Klan: no life no skill

Napisano 03 October 2010 - 14:09

wtedy sie rozdwoil to i teraz da rade
Krzepki

#43 !!NEVERMORE!!

Mówca forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 369 postów
  • Nick: NLNS][Michal

Napisano 03 October 2010 - 14:23

a tak na serio to my w tym turnieju nie gramy, ktos nas fejkuje tylko nie wiem po co ;/

#44 Even

Szwedzik

• Weteran
  • 4684 postów
  • Nick: kamikadzePL

Napisano 03 October 2010 - 14:27

Czego tak właściwie oczekujesz BuFF?

Tego, że na podstawie wyciągu rozmowy z osobą która nie jest w pełni wiarygodnej wyrzucę z turnieju drużynę NLNS oraz MiM?
Rozmawiałem z Liskiem i twierdził że o niczym nie wie, że grał na swoim koncie podczas meczu. Oczywiście wiadoma sprawa, że były to ironiczne słowa, ale wkleić wyciąg z archiwum mogę, bo niby czemu nie?

Zważywszy na brak tak na prawdę jakichkolwiek dowodów nie podejmę żadnych działań w tym kierunku. Jeśli nie masz innych dowodów na to jak na prawdę było, jak na przykład 5 sekundowy plik audio w którym tajemnicza osoba się przyznaje, to nie mamy o czym rozmawiać. Sprawa zamknięta.

Użytkownik Even edytował ten post 03 October 2010 - 14:27

#45 Whistler

nothing can stop me now

• Moderator działu HydePark
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Interests:DotA
  • Serwer: Inny...
  • Nick: Whst

Napisano 03 October 2010 - 14:29

CYTAT(BuFF @ Oct 3 2010, 14:19) <{POST_SNAPBACK}>
...

Kim jesteś?

Panie, panowie - w swojej wypowiedzi postaram sie udowodnic, iz administrator tegoz turnieju (Taboo!) fejkowal w tym turnieju u swoich kolegow.

Kto?

Nody

Kto?

LISEK dota

Kto?

#46 kacd

Expert forumowy

• Użytkownik
  • 2524 postów
  • Nick: Kacd
  • Klan: TLTC - Too Late To Change

Napisano 03 October 2010 - 14:33

1. Lisek to lizodup i każdemu mówi co innemu
2. Kamikadze na prawdę myślisz że lisek jest taki przebiegły żeby podpuszczać nas na priv forum z nadzieją że buff to opublikuje? Not
3. Tak, cóż jako, że z NLNS wiąże pare miłych wspomnień to się nie wypowiem. Taboo powinien ( jeżeli jednak się okaże prawdziwe to że fejkował a według mnie to co buff wkleił wystarcza ) zostac usunięty z turnieju ale to i tak nie ma sensu bo założy sobie konto Maciek25 i MiM wpisze go jako stand ina. Do pizdy panowie do pizdy.
4. Bynajmniej buff nie wygrasz tego bo MiM to organizatorzy a NLNS to ich dobrtzy koledzy.
5. Whistler co się wypowiedział biggrin.gif

Użytkownik kacd edytował ten post 03 October 2010 - 14:36

#47 nIQ!

Rozgadany forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1518 postów

Napisano 03 October 2010 - 14:34

brakowalo mi aftermath na scenie <3

#48 Whistler

nothing can stop me now

• Moderator działu HydePark
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Interests:DotA
  • Nick: Whst

Napisano 03 October 2010 - 14:35

CYTAT(nIQ! @ Oct 3 2010, 15:34) <{POST_SNAPBACK}>
brakowalo mi aftermath na scenie <3

<3

#49 BuFF

Mówca forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 350 postów
  • Nick: BuFFeK-

Napisano 03 October 2010 - 14:38

CYTAT(Even @ Oct 3 2010, 14:45) <{POST_SNAPBACK}>
Na chwilę obecną mamy: Wypowiedź liska oraz wypowiedź Nody'ego.

Oraz kawalek rozmowy Twojej z Liskiem.
http://img29.imageshack.us/f/lisekszwed.jpg/
Twoj numer kami jest malo widoczny, bialą czcionką - przyjrzyj sie
CYTAT
1603078
18:32:36
kompromitacja to bylo to ze dales mu haslo

Lisek z zawiści za przeszłość próbuje rozwalić mi turniej. Tak przynajmniej myślałem, bo wkopywani swojej własnej drużyny jednocześnie jest trochę dziwne -> Chyba, że już z nimi nie zamierza grać, a wtedy dwie pieczenie na jednym ogniu brzmią bardzo wybornie.

Niezla ta zawisc, wydaje mi sie ze z Taboo sie dobrze dogadywali przed chwila wspolnie na mnie wjezdzajac ;]

Dodatkowo mamy wypowiedź Nodego który oznajmia (szczerze lub nie) że to nie Lisek grał na jego koncie. W tym jednak wypadku nie wiem, jaki on ma cel ku temu bo jestem pewien że on doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że fejkowanie oznacza wyrzucenie z turnieju. Chciałbym więc dostać screeny z archiwum oraz wypowiedź Nody'ego na ten temat.

Bardziej chodzilo mi o ten akcent zwiazany z adminami
, ale oczywiscie - mowisz, masz.
http://img843.imageshack.us/i/nody1.jpg/
http://img34.imageshack.us/i/nody2.jpg/
Nie ma najmniejszego powodu wykluczac NLNS z turnieju, nie o to przeciez chodzi. Zreszta, wladze wiedzialy co sie dzieje, poniekad....

Chciałbym jeszcze nadmienić, że lisek jako jedyny twierdzi, że to Taboo grał na jego koncie. A jego słowo w tym wypadku jest mało warte zważywszy na jego przeszłość.

Tak na prawdę stoimy na niczym.

To przeczytaj jeszcze raz moja rozmowe z Nodym - nie moglem tego otwarcie napisac, ale chyba sie dogadalismy, nie?

CYTAT(Anal_King @ Oct 3 2010, 14:48) <{POST_SNAPBACK}>
poza tym Bufek nie spodziewałem się że z Ciebie taki "997" i prywatne rozmowy wklejasz na publiczne forum.

Bo nie jestem. Tylko jak ktos nie jest w porzadku wobec mnie i ewidentnie leci w ch*ja, coz moge poradzic.
Szkoda tylko, ze moga ucierpiec na to niewinni i fajni ludzie.

Cokolwiek zostalo tutaj zamieszczone, nie ma na celu wykluczenia druzyny NLNS, a uswiadomienia kim jest administrator turnieju.
Dziekuje.

CYTAT(Even @ Oct 3 2010, 15:27) <{POST_SNAPBACK}>
Czego tak właściwie oczekujesz BuFF?

Niczego, przeciez napisalem juz predzej, ze admini moga wszystko, prawda?

Tego, że na podstawie wyciągu rozmowy z osobą która nie jest w pełni wiarygodnej wyrzucę z turnieju drużynę NLNS oraz MiM?

Patrz wyzej, nierealne.

Rozmawiałem z Liskiem i twierdził że o niczym nie wie, że grał na swoim koncie podczas meczu. Oczywiście wiadoma sprawa, że były to ironiczne słowa, ale wkleić wyciąg z archiwum mogę, bo niby czemu nie?

Zważywszy na brak tak na prawdę jakichkolwiek dowodów nie podejmę żadnych działań w tym kierunku. Jeśli nie masz innych dowodów na to jak na prawdę było, jak na przykład 5 sekundowy plik audio w którym tajemnicza osoba się przyznaje, to nie mamy o czym rozmawiać. Sprawa zamknięta.

To bylo oczywiste ze nic z tym nie zrobicie (zrobisz?), ale przynajmniej udalo mi sie pokazac (czyz nie?) jak wyglada ten turniej :~)

Użytkownik BuFF edytował ten post 03 October 2010 - 14:40

Ten zły.

#50 Tomasson

Rozgadany forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Nick: Tomasson

Napisano 03 October 2010 - 14:40

Słabi gracze [dobry organizator][turniej tez][drama ?]

#51 rzygam_wami

<iiiooooiiii>

• Użytkownik
  • 2729 postów

Napisano 03 October 2010 - 14:57

poki co jedyne co pokazales to to ze chcesz sie odegrac za to ze jestes feederem, lold.

ide dalej grac w LoLa

Użytkownik srsly edytował ten post 03 October 2010 - 14:58

#52 Marex

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 601 postów
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: Marex1212

Napisano 03 October 2010 - 15:08

CYTAT(srsly @ Oct 3 2010, 15:57) <{POST_SNAPBACK}>
poki co jedyne co pokazales to to ze chcesz sie odegrac za to ze jestes feederem, lold.

ide dalej grac w LoLa

Klamstwa, puste slowa, bluzgi...
Jesli naprawde nie potrafisz sklecic prostego zdania z jakimis argumentami to lepiej nie wchodz na to forum i graj caly czas w LoLa.

Wypowiedzi Buffka czy moje nie mialy na celu wykluczenia nikogo z turnieju, ale jak jakis pajac wchodzi na nasze podforum tylko po to,zeby poflamowac to sorry.

,,slyszałem , że kacper to tyracz , więc co powiecie na 15sto minutówke?
jebać plebs na cycki ! "

Od tego posta wszystko sie zaczelo. Po ostatniej wypowiedzi Buffka chyba nikt nie ma watpliwosci,ze fejk byl, wiele osob o tym wiedzialo, ale who cares?
To wasz turniej i jesli bedziecie chcieli,zeby byly fejki to beda i nikt tego nie zmieni.

CYTAT(Archi @ Aug 11 2011, 04:24) <{POST_SNAPBACK}>
mam pod swoją władzą jakieś 100 tys. ludzi

#53 Even

Szwedzik

• Weteran
  • 4684 postów

Napisano 03 October 2010 - 15:08

W dalszym ciągu jedyna rzeczą którą pokazujesz jest wyciąg z archiwum z rozmowy z Liskiem.

Dalej: Pisałem o zawiści do mnie i do turnieju, ponieważ to ja go organizuję. A to, jakie lisek ma kontakty z Taboo i co robią razem to już nie moja działka

Dalej: No dobra screeny są. To udowadnia że jeśli chodzi o tą część to mówiłeś prawdę.

Dalej: Nody napisał, że grał ktoś. Ale kto? W dalszym ciągu tylko Lisek twierdzi że tak było.

Dalej: Tak, to jest mój numer gg. 1603078. W tej chwili jestem absolutnie pewien że albo Ty, albo Lisek (albo obydwoje?) Robicie niezły bajzel, bo taka rozmowa nigdy nie miała miejsca. Oczywiście mogę to kilkoma screenami udowodnić, bo ostatnio stały się one źródłem wiarygodnych informacji.

Kim są organizatorzy turnieju? Kimś, kto chce zrobić coś dla społeczności, pomimo tego że większość z nich nie zasługują na to.
Niewykluczone, że Taboo w istocie grał na jego koncie. Jedyne czego w tej chwili jestem pewien to to, że Taboo w niedzielę między godziną 18 a 20 pomagał mi w zbieraniu IP.
A to, czy już grał alt-tabując co chwilę to już nie mam pojęcia.

I ostatecznie, nie wiem za kogo mnie masz jeśli uważasz że nie byłbym w stanie usunąć własnej drużyny z turnieju, ale daj mi najpierw niezbite dowody.

#54 rzygam_wami

<iiiooooiiii>

• Użytkownik
  • 2729 postów

Napisano 03 October 2010 - 15:09

CYTAT(Marex @ Oct 3 2010, 16:08) <{POST_SNAPBACK}>
Jesli naprawde nie potrafisz sklecic prostego zdania z jakimis argumentami to lepiej nie wchodz na to forum i graj caly czas w LoLa.

Wypowiedzi Buffka czy moje nie mialy na celu wykluczenia nikogo z turnieju, ale jak jakis pajac wchodzi na nasze podforum tylko po to,zeby poflamowac to sorry.

jebać plebs na cycki ! "

Od tego posta wszystko sie zaczelo. Po ostatniej wypowiedzi Buffka chyba nikt nie ma watpliwosci,ze fejk byl, wiele osob o tym wiedzialo, ale who cares?
To wasz turniej i jesli bedziecie chcieli,zeby byly fejki to beda i nikt tego nie zmieni.

i co ja mam wspolnego z betonem?
jak kacd *******i glupoty , to oni mu odpisuja ...

CYTAT
Ej NLNS się skończyło od kiedy od nich odszedłem ^^ ( z winy Krzysia ofc ) Młody jest koxem i tyra wszystkich a wojtek rzeczywiście gra only pubs ^. To tyle w kwestii NLNS, a Ciebie Lisek wzięli do teamu na ten turniej bo tylko ty im zostałeś po prostu ^^ - kacd

thats why?

Użytkownik srsly edytował ten post 03 October 2010 - 15:10

#55 Krzepki.Radek

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisano 03 October 2010 - 15:15

CYTAT(Marex @ Oct 3 2010, 16:08) <{POST_SNAPBACK}>

jebać plebs na cycki ! "

daremna miernoto , zamknij paszcze bo ci naszcze !
poczytaj wasze zamknięte forum - to była jedynie odpowiedź na wasze napinanie się jacy my to jesteśmy słabi i byście nas pojechal w 15 min kk ?
Krzepki

#56 Marex

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 601 postów
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: Marex1212

Napisano 03 October 2010 - 15:17

Co masz wspolnego z tym betonem? To,ze co drugi post pozniej w tym temacie jest twoj, a poziom podobny.

CYTAT(Even)
Dalej: Nody napisał, że grał ktoś. Ale kto? W dalszym ciągu tylko Lisek twierdzi że tak było.

Sorry, ale naprawde nie mam ochoty/czasu/interesu , zeby dowiadywac sie kto gral wtedy tym morphem. Od tego sa juz inne osoby...

Podsumowujac ciesze sie,ze moge grac w turnieju, tylko troszke szkoda, ze tyle klamstw, hejtu, polaczkowsci sie pojawia jak zwykle.

EDIT: @UP

Po to jest zamkniete forum, zeby inni nie mogli tego czytac, wiec opanuj nerwy polaczku.

Moze by tak %% dla pana wyzej?
Ja przedwczoraj za polowe gorsze slowa dostalem, a to kolejny jego post wypelniony bluzgami w strone innych i jakos reakcji moderatorow nie widac.

Użytkownik Marex edytował ten post 03 October 2010 - 15:20

CYTAT(Archi @ Aug 11 2011, 04:24) <{POST_SNAPBACK}>
mam pod swoją władzą jakieś 100 tys. ludzi

#57 Krzepki.Radek

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisano 03 October 2010 - 15:21

ma sie te znajomości smile.gif
Krzepki

#58 EviDevil

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 759 postów
  • Nick: eYs.EviDevil
  • Klan: End Your Streak | eYs

Napisano 03 October 2010 - 15:24

CYTAT(Even @ Oct 3 2010, 16:08) <{POST_SNAPBACK}>
W dalszym ciągu jedyna rzeczą którą pokazujesz jest wyciąg z archiwum z rozmowy z Liskiem.

Dalej: Pisałem o zawiści do mnie i do turnieju, ponieważ to ja go organizuję. A to, jakie lisek ma kontakty z Taboo i co robią razem to już nie moja działka

Dalej: No dobra screeny są. To udowadnia że jeśli chodzi o tą część to mówiłeś prawdę.

Dalej: Tak, to jest mój numer gg. 1603078. W tej chwili jestem absolutnie pewien że albo Ty, albo Lisek (albo obydwoje?) Robicie niezły bajzel, bo taka rozmowa nigdy nie miała miejsca. Oczywiście mogę to kilkoma screenami udowodnić, bo ostatnio stały się one źródłem wiarygodnych informacji.

Kim są organizatorzy turnieju? Kimś, kto chce zrobić coś dla społeczności, pomimo tego że większość z nich nie zasługują na to.
Niewykluczone, że Taboo w istocie grał na jego koncie. Jedyne czego w tej chwili jestem pewien to to, że Taboo w niedzielę między godziną 18 a 20 pomagał mi w zbieraniu IP.
A to, czy już grał alt-tabując co chwilę to już nie mam pojęcia.

I ostatecznie, nie wiem za kogo mnie masz jeśli uważasz że nie byłbym w stanie usunąć własnej drużyny z turnieju, ale daj mi najpierw niezbite dowody.

Organizujesz turniej i nie obchodzi cie co robią gracze. Dla mnie sprawa jest oczywista sad.gif. Ale organizator sam siebie nie wywali, prawda? A do tego wcześniejsza wypowiedź taboo, ze kogoś wywala z tour śmierdzi mi zemstą. ;(
Deleted due to copyrights of respective owners!

~Archi

fuuuuuu

#59 Wezyr

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1055 postów
  • Nick: Wezyr

Napisano 03 October 2010 - 15:29

mija kolejna godzina i dalej drama? [macie cos z bania?]jak chcecie zrobi drame to jest ona[slaba]oraz nie byliscie we francji nie macie nic do gadania i ma tu byc [cisza][DOBRANOC]

Użytkownik Wezyr edytował ten post 03 October 2010 - 15:30

"Nie każe Ci mnie lubić, bierz swoich ludzi
sam nie dasz mi rady,choć nie jestem kurva duży.
Stań przede mną ja wpierddolę Cie jak rum bez coli"

#60 Even

Szwedzik

• Weteran
  • 4684 postów

Napisano 03 October 2010 - 15:31

CYTAT(Marex @ Oct 3 2010, 16:17) <{POST_SNAPBACK}>
Sorry, ale naprawde nie mam ochoty/czasu/interesu , zeby dowiadywac sie kto gral wtedy tym morphem. Od tego sa juz inne osoby...

Przepraszam chłopaki, jak mogłem tak zaniedbać organizację? Przecież ja mam czas na ogarnięcie 16 gier jednocześnie i sprawdzenie IP ponad 100 osób.

@up. Tak zgadza się, nie interesuje mnie to, aż tak to dziwne? No, chyba że ty sprawdzasz co robią twoi interneszynal znajomi, z kim rozmawiają i co do kogo wypisują to wybacz Pan.
Jeśli miałbym dowody to czemu miałbym nie wywalić swojej własnej drużyny w turnieju? To że większość z was już została "spolaczkowana" na amen nie znaczy, że ja do tej grupy należę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych