Skocz do zawartości

Ogłoszenia parafialne

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Even

Szwedzik

• Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4684 postów
  • Serwer: Garena
  • Nick: kamikadzePL

Napisano 10 November 2010 - 11:03

Powoli, po dwóch miesiącach rozgrywek zbliża się zakończenie turnieju Moomins Autumn Tournament. Już teraz chciałbym podziękować wszystkim drużynom które wzięły w nim udział, oraz wszystkim widzom którzy śledzili poczynania Polskiej sceny.

Dwa miesiące to dużo czasu, bądź co bądź. Ludzie kończą grać w DotA na rzecz nowej pracy/większej ilości nauki/braku dostępu do internetu lub też po prostu na rzecz czegoś ciekawszego - Różnie to bywa.
Wiem po swoim przykładzie jakie drastyczne zmiany mogą nastąpić w drużynie w zaledwie dwóch miesiącach, ale nie o tym chciałem napisać.
Z racji zbliżającego się ku końcowi turnieju postanowiłem dać możliwość wszystkim drużynom: pl.gifDistrict, pl.gifKropla Bezkitu oraz pl.gifReady Willing & Able
na dopisaniu dwóch dodatkowych graczy na stałe do swojej drużyny nawet, jeśli jeśli któryś z nich grał już jako stand-in.

Zgłoszenia dotyczące zapisania nowych graczy powinny standardowo zostać zapisane w odpowiednim do tego temacie.

Inna sprawa, to to, że obiecuję uzupełnić relacje z turnieju na dota.pl w najbliższy weekend, gdyż ostatnimi czasy trochę się z tym obijałem.
Na zakończenie chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, oraz życzyć powodzenia w ostatniej końcówce zmagań!

Pozdrowienia,
Ekipa Moomins Autumn Tournament

Użytkownik Even edytował ten post 10 November 2010 - 11:05

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych