Skocz do zawartości

Współpraca z http://headshot.pl

116 odpowiedzi w tym temacie

#41 anSHStime

الشيشة

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Serwer: Garena

Napisano 14 March 2010 - 15:55

Frykas byłeś na tej wtopie zwanej pokazem FC2? Od strony technicznej i organizacyjnej wszystko zepsuli a ja nie zagrałem sobie w FC1 :<
sygnatura przeszkadza w przegladaniu forum.

#42 Frykas

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Nick: Frykasik
  • Klan: Twardo Kurwa Twardo

Napisano 14 March 2010 - 16:54

Powiem Ci, że byłem ale nie przypominam sobie żadnej wtopy, my mieliśmy relacje z Klub 35mm, potem pokazu FC2, był wywiad z producentami gry i chyba FPS Zone na koniec. Tam na dole gdzie można było grać w FC1 to nie było nasze, my tylko dawaliśmy stream, byliśmy mediami.
Z mojego opisu możecie wywnioskować, że w HSTV jest jak w raju. I macie racje jest, ale trzeba pracować, nikt nie jest niezastąpiony. Lany to zupełnie inna bajka, całe dnie rozkładania stoiska, łączenie kabli, sprawdzanie sprzętu (a najczęściej jest tak, że coś nie działa) praca to późnych godzin nocnych. Na PGA 08, przyjechałem w piątek o 13, to oni byli tam od czwartku, i zostałem ja i Kocur chyba o 1 czy 2 w nocy skończyliśmy takie ostatnie poprawki. A potem cała hala, każde stoisko jest twoje. Są tam ochroniarze ale oni sami grają w gry i tak sobie do 5-6 rano pykasz w co chcesz na czym chcesz. Przynajmniej nie czekasz w kolejce jak potem Ci wpadnie tłum ludzi.
"I wanna fox with you"

#43 NPERDALAMAN

Raczkujący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Nick: NPERDMALAN

Napisano 14 March 2010 - 17:46

Shisha i inni chętni wysłaliście swoje "CV" na adres redakcji ? Myślę, ze od tego trzeba zacząć!

#44 Goofiasty

Mówca forumowy

• Redaktor
  • PipPipPipPip
  • 490 postów
  • Interests:DotA?
  • Nick: Goofiasty

Napisano 14 March 2010 - 18:09

Myślę że bez problemu się zgodzą. Można wziąść jednego ze stałych komentatorów + 1 gracza DotA który bedzie ekspertem. Tak jest to robione w Americas Army i super wychodzi. Freshu jest chyba najlepszym komentatorem w tej telewizji. Na scenie AA raz na tydzien, dwa zglasza sie jakis ekspert i razem komentuja mecz.

#45 NPERDALAMAN

Raczkujący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Nick: NPERDMALAN

Napisano 14 March 2010 - 18:15

Zgodzić się zgodzą ale na początku muszą mieć na kogo się godzić! Ciekaw jestem czy te osoby, które wyrażały chęć komentowania coś z tym zrobią i już niedługo zobaczymy dote w hstv biggrin.gif

#46 Frykas

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 14 March 2010 - 19:06

Fresh jest chyba najbardziej pozytywną osobą w HSTV. On skomentuje Ci każdą grę, bo lubi to robić. Wasz pomysł na eksperta i komentatora odpada na dłuższą metę. Pierwszą relacje można tak zrobić, bo wiadomo trema jak się zatniesz to np. Fresh Cię wspomoże. I tak jak ktoś napisał po pierwsze trzeba wysłać zgłoszenia.
W sprawach rekrutacji, piszcie śmiało na rekrutacja@headshot.pl! Nie bójcie się pisać, w końcu wszyscy jesteśmy graczami i nie jest to sztywna, tradycyjna stacja telewizyjna. Wystarczy napisać, że jesteś zainteresowany komentowaniem np. wc3, i pamiętam że kiedyś odsyłano taki jakby formularz z pytaniami, pisałeś odp. na to (uwaga: udzielne odp. są bardzo ważne, potraktujcie to poważnie inaczej nie dostaniecie szansy) i wtedy tam dostawało się odp. czy jesteśmy zainteresowani czy nie, i dalej Cię kierują do kogoś.
"I wanna fox with you"

#47 Aeridian

Raczkujący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer: Inny...

Napisano 15 March 2010 - 09:13

Według mnie, morgen jest najlepszy.

#48 handi

Raczkujący forumowicz

• Redaktor
  • PipPip
  • 68 postów
  • Nick: handi1988

Napisano 15 March 2010 - 11:54

Ja już kiedyś prowadziłem z HSTV rozmowy na ten temat, tylko zaczęło się od tego że szukałem sponsorów na turniej DOTA i ekipa HSTV była jak najbardziej pomocna, ale stawiali jeden podstawowy warunek, musi znaleźć się osoba która bedzie komentowała u nich mecze. Był też kiedyś taki temat bodajże na forum itd. ale niestety nie znalazła się osoba chętna na to stanowisko i ową współprace z HSTV szlak trafił. Tyle odemnie smile.gif

#49 .es

Mówca forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 451 postów
  • Nick: .es

Napisano 15 March 2010 - 14:12

Frykas oprócz Janka był jeszcze Joker który zajebiście komentował w3.

Użytkownik haxOr edytował ten post 15 March 2010 - 14:13

#50 Gaav

Expert forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7712 postów
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: pinq_

Napisano 15 March 2010 - 14:25

savior? czy jakoś tak zajebiście komentował, nawet zdarzyło mu się komentować walkę creepów z dota

Mam! Savik
http://www.youtube.com/watch?v=eqFBNAGntns

Użytkownik ValGaav edytował ten post 15 March 2010 - 14:16

#51 LuZaK^^

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: LzK^^

Napisano 15 March 2010 - 15:13

Dla mnie savik wygral internet z tym kolesiem ;p

#52 SlideR

GROCZ

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 758 postów
  • Nick: SlideR

Napisano 15 March 2010 - 16:15

sawik>all

Jego komentarze bf2 biggrin.gif Szkoda ze odszedl i pracuje teraz dla wp.tv
Dołączona grafika

#53 Frykas

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 15 March 2010 - 20:36

Zbaczamy z głównego wątku, ehh nie mam moderatora. Potrzebuje komentatora, rozumiem HSTV jest fajne, Sawik fajny itd. ale już koniec.

Możecie sobie obejrzeć mecz HSTV vs Admini Gathera z IRC'a. Ja tam też jestem gram z AK 47u : P http://headshot.pl/video/729/showmatch-hstv-vs-gather Dni, tygodnie, m-c przygotowań, nawet graliśmy takie cw sobie składem z HSTV, ale po tym showmatchu wszystko się tak jakoś skończyło już nikt na vt nie wbijał i przestaliśmy grać. Mecz z 1.11.2008 roku. Bardzo ładna gra, Tomecki strzela headshoty swojej drużynie biggrin.gif Mavv i Duch, zostali powołani do tej roli, wręcz ich zmusiliśmy : P uznaliśmy że Ojciec HSTV musi taki mecz skomentować, a jako że on nie gra, to Mav zna grę i pomaga : ) Miłego oglądania.

Użytkownik kAPitanNN-Frykas edytował ten post 15 March 2010 - 20:39

"I wanna fox with you"

#54 Kaniowy

Świeżo upieczony forumowicz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Nick: Kaniowy
  • Klan: TKT

Napisano 16 March 2010 - 00:21

Frykas gwiazda :)

#55 anSHStime

الشيشة

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów

Napisano 16 March 2010 - 09:34

Co do gatherów to pamiętam mecze transmitowane przez hstv )) Miodek zarzuca startgame i milion zgłoszeń na raz, ofc my na ts sobie siedzieliśmy i padało hasło : Go! i cała grała administracja + 3-4 osoby które jako pierwsze się zapisały ))
sygnatura przeszkadza w przegladaniu forum.

#56 enelenes

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Nick: hub2
  • Klan: rzaden

Napisano 16 March 2010 - 10:22

CYTAT(kAPitanNN-Frykas @ Mar 15 2010, 20:36) <{POST_SNAPBACK}>
Zbaczamy z głównego wątku, ehh nie mam moderatora. Potrzebuje komentatora, rozumiem HSTV jest fajne, Sawik fajny itd. ale już koniec.

Możecie sobie obejrzeć mecz HSTV vs Admini Gathera z IRC'a. Ja tam też jestem gram z AK 47u : P http://headshot.pl/video/729/showmatch-hstv-vs-gather Dni, tygodnie, m-c przygotowań, nawet graliśmy takie cw sobie składem z HSTV, ale po tym showmatchu wszystko się tak jakoś skończyło już nikt na vt nie wbijał i przestaliśmy grać. Mecz z 1.11.2008 roku. Bardzo ładna gra, Tomecki strzela headshoty swojej drużynie biggrin.gif Mavv i Duch, zostali powołani do tej roli, wręcz ich zmusiliśmy : P uznaliśmy że Ojciec HSTV musi taki mecz skomentować, a jako że on nie gra, to Mav zna grę i pomaga : ) Miłego oglądania.

FRYKAS CHODZI PO JEDZENIE xD
ahahaahahahah
My name is Bartek.
I play dota three year.
I like football and rollerblade
I love my Girlfriend smile.gif

#57 Frykas

Niemy forumowicz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 16 March 2010 - 13:53

Tak tak to prawda, jak przyjeżdżałem do studia na tydzień, dwa to głównie sprzątałem studio (tak jak ja, nie sprzątał nikt) i chodziłem po jedzenie tongue.gif na lanach to samo : P Ja jestem prostym koordynatorem to co się miałem pchać w techniczne rzeczy których nie rozumiem tongue.gif

Kaniowy ja też muszę mieć swoich fanów tongue.gif
Jest też jeden mecz gdzie komentuje ale to jest porażka i wam nie pokaże tongue.gif
"I wanna fox with you"

#58 Kaniowy

Świeżo upieczony forumowicz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Nick: Kaniowy
  • Klan: TKT

Napisano 16 March 2010 - 13:57

go link!

#59 Jimmy

Twardy gracz.

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów
  • Nick: JNNCT.

Napisano 16 March 2010 - 15:54

Ja jego , zgińcie oboje .

#60 Elvis

Forumowy gimbus

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 778 postów
  • Interests:Nawracanie
  • Nick: Pedomis

Napisano 16 March 2010 - 16:05

http://www.headshot.pl/video/235/cod4-gather-cz2 <--------------------Frykas !

Użytkownik Rakasraka edytował ten post 16 March 2010 - 18:36

[19:50:54] <ivorek> p***a mi przyjechała
[19:50:57] <ivorek> musze ją zjeść
[19:51:01] <ivorek> bo starzy krzyczą ^^

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych