Skocz do zawartości

banned ciąg dalszy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gaav

Expert forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7712 postów
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: pinq_

Napisano 11 January 2011 - 16:06

To jest jakiś żart, nie potrafi odpowiedzieć za co warn, widać, że bawi się w głupie gierki.

CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam,

otrzymałeś ostrzeżenie +20%
Powód: Dobule Topic

Pozdrawiam.

jaki double topic?

Założyłeś temat o takiej samej nazwie i treści jak mój tylko dożucił tekst "Naszło mnie na uczelni" czy cos takiego.. Krótko mówiąc SPAM. Więc nierozumiem twojego głupiego tematu i udajesz że niewiesz o co chodzi.

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, jakaś zbieżność tematów może, ale zupełnie przypadkowa. Na pewno nie był to ten sam temat, inaczej, dlaczego byś go usuwał zamiast zamykać?

Słuchaj miał taką samą treść jak mów , identycznie słowo w słowo więc nie udawaj jakiegoś niewiniątka , bo to napewno nie był zbieg okoliczności. % zostają a usunąłem go bo to był Double Topic.

Kłamstwa i oszczerstwa. Wmawiasz mi coś, czego nie potrafisz udowodnić. A treść na pewno nie była taka sama! Pisałem post od nowa, była to pierwsza rzecz jaką zrobiłem wchodząc na forum, więc nawet nie było możliwości, żebym coś zgapiał od kogoś! Dopiero przed chwilą zobaczyłem Twój, który owszem, treść ma podobną, ale nie taką samą. W twoim np. nie ma ABSOLUTNIE żadnej informacji o tym, co Cię zainspirowało i kiedy to wymyśliłeś, zdania też inaczej sformułowane, nie wspominając o datach. Wmawiasz mi jakieś kłamstwa aby udowodnić swoją niekompetencję? Ewidentnie nie nadajesz się na moderatora

Nie nadajesz się na usera. % zostają.

Żegnam.

#2 TMH

Forumowa Legenda

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1147 postów
  • Serwer: Inny...
  • Nick: TMH(L)

Napisano 11 January 2011 - 16:09

Wojna Gaav! pisz do xinna!:D
CYTAT(NiQ_)
Siema, wplacilem 50 zl na PDL, ale widze ze tej strony jednak nie robicie. Moze mi ta kase ktos oddac?

#3 Gaav

Expert forumowy

• Użytkownik
  • 7712 postów
  • Serwer: Azeroth
  • Nick: pinq_

Napisano 11 January 2011 - 16:10

No to jest przesada, że moderator, zamiast udzielić normalnej odpowiedzi, zachowuje się jak jakiś rozkapryszony gówniarz z nadmiarem władzy

#4 rzygam_wami

<iiiooooiiii>

• Użytkownik
  • 2729 postów
  • Serwer: Garena

Napisano 11 January 2011 - 16:11

dożucił tekst "Naszło mnie na uczelni" czy cos takiego.. Krótko mówiąc SPAM. Więc nierozumiem twojego głupiego tematu i udajesz że niewiesz o co chodzi.

Słuchaj miał taką samą treść jak mów , identycznie słowo w słowo więc nie udawaj jakiegoś niewiniątka , bo to napewno nie był zbieg okoliczności. % zostają a usunąłem go bo to był Double Topic.

Nie nadajesz się na usera. % zostają.

ogólnie, leże.

Taki mały tip
BEDZIE SPOLIER BO NIE CHCE %%%%%%%%%%%

Nie dawajcie moda 15 latkom, rly?
alti jak został modem też miał 15 lat? really?

Użytkownik kim ty jestes edytował ten post 11 January 2011 - 16:13

wulgarna sygnatura - alti

#5 Donat

Mówca forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Interests:Bboing
  • Nick: SilveeRR/sPK.SilveR

Napisano 11 January 2011 - 16:12

Założyłeś temat o takiej samej nazwie i treści jak mój tylko dożucił tekst "Naszło mnie na uczelni" czy cos takiego.. Krótko mówiąc SPAM. Więc nierozumiem twojego głupiego tematu i udajesz że niewiesz o co chodzi.

Oks, mod który nie potrafi pisać. No jeżeli on nie jest w stanie ci udowodnić, że zrobiłeś doubletopica, to niech zdejmie %% ; O
SvM łoz hir.

#6 Even

Szwedzik

• Weteran
  • 4684 postów
  • Nick: kamikadzePL

Napisano 11 January 2011 - 16:12

Byla rozmowa na organizacyjnym. Warn jest jak najbardziej sluszny. Jesli jednak uwazasz ze nie jest, to pisz do SvM'a/Cesarka, czy nawet do xinna. W kazdym razie nie zal sie na forum publicznym, bo tym sposobem na pewno nic nie zdzialasz. A wiem to na swoim przykladzie...
(masa placzu, zalu i zgrzytania zebow na forum publicznym na temat mojego stanowiska ma sie rozumiec)

Użytkownik Even edytował ten post 11 January 2011 - 16:20

#7 SvM

Pan i Wuatca

• Administrator
  • 3390 postów
  • Nick: SvM

Napisano 11 January 2011 - 20:51

Nie pisz do xinna, bo xinn i tak Cię zleje i jeszcze wlepić może warna za zawracanie tyłka pierdołami tongue.gif

Ogólnie Gaav sprawa była już rozpatrzona na forum organizacyjnym, jedna osoba potwierdziła zajście. Mogłeś nie udawać idioty tylko normalnie przyznać się i poprosić o zdjęcie warna, mb by Ci zdjął.
Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego :D
Kontakt w sprawach administracyjnych tylko przez PW!!

The Last True Gangbang Lover ;)

#8 Cesar_G

Resistance is Futile

• Administrator
  • 3243 postów
  • Nick: Cesar_G , PHLR
  • Klan: GTH aka BmsB

Napisano 11 January 2011 - 21:07

Powtorze to jeszcze ostatni raz. Skargi na moderatorow tylko przez prywatna wiadomosc do mnie lub do SvM. Nie bede tego wiecej powtarzal tylko nastepnym razem po prostu na samym starcie wlepie tworcy tematu 20 % i usune temat .
..!..O_o..!..

Ban i Unban mają jedną cechę wspólną : zawsze można znaleźć powód na jedno i drugie :P

HERO LIVES IN YOU ! ! !

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych