Skocz do zawartości

CREEPYPASTA [DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH]

520 odpowiedzi w tym temacie

#1 Deleted account

Cheers!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
  • Serwer: EuroBattle.net

Napisano 05 July 2010 - 19:47

Wiadomo o co chodzi... straszne historie etc. większość zna pewnie z 4chanów / innych fór itd, wiadomo najlepszy efekt to odnosi jak jesteśmy samemu/wszyscy śpią, a my coś takiego czytamy/oglądamy... osobiście lubię czasem właśnie taką creepypastę "uskutecznić". Dam tu kilka, jak ktoś ma jakieś dobre chętnie też zobaczę, ale dawajcie sam link albo w jakichś tagach, żeby ktoś kto nie chciał tego oglądać, nie oglądał poprostu, bo na osoby z słabszą psychą to może działać SERIO. Wiem, że tu same kozaki które niczego się nie boją ale jednag.

CYTAT
TISSUE.AVI
Kilka lat temu zespół rock&rollowy Titanium Tissue miał nagrać pierwszą w swojej karierze płytę.
Gdy dzień ten nadszedł stawili się w studiu z całym sprzętem.
Od razu zauważyli że od inżyniera dźwięku płynęła dziwna niepokojąca wręcz zła energia, nie taka ciemność do jakiej przywykli z uwagi na charakter zespołu, było to zimne bezlitosne zło.
Jego oczy nie były oczami człowieka nie było w nich tęczówek, były całe czarne i nie odbijały światła mimo wielu ustawionych w pomieszczeniu świateł.
Mimo tego zdawał się zachowywać normalnie.
Po rozstawieniu sprzętu wchodzili po kolei do komory dźwiękoszczelnej i każdy nagrywał swoje partie pod czujnym okiem dźwiękowca
Tego dnia udało im się nagrać cztery utwory.
Po skończonej pracy opuścili studio, do którego mieli wrócić następnego dnia by dokończyć materiał zostawiając dźwiękowca który to miał dokonać obróbki nagrań.
Następnego dnia gdy pojawili się przed budynkiem studia zastali na miejscu radiowozy i policjantów kręcących się w okolicy
Nie wiedząc co się dzieje próbowali dostać się do środka.
Niestety na drodze stanął im komisarz Garrison który oświadczył, że widziano ich w miejscu zbrodni jako ostatnich.
Muzycy zostali zatrzymani.
Technicy którzy przybyli na miejsce zdarzanie zastali potworny widok.
Inżynier leżał martwy na konsolecie
Na korpusie widniały tysiące malutkich dziurek wielkości szpilki.
Szczególne ich nagromadzenie dało się zauważyć w miejscu serca.
Żebra były wygięte do wewnątrz czaszka była spłaszczona i jakby rozciągnięta na boki
Prawa ręka dźwiękowca spoczywała na klawiaturze komputera na którego ekranie widniał komunikat o treści "Czy na pewno chcesz usunąć plik?"
W pewnym momencie dłoń ofiary drgnęła wciskając klawisz ESC anulując usunięcie pliku.
Pozostał tylko otwarty folder z jednym plikiem o nazwie Tissue.avi
Nie da się nawiązać kontaktu ze śledczymi analizującymi ten film, wiadomo tylko że po ujrzeniu filmu natychmiastowo zwalniali się z pracy i wszelki słuch o nich ginął

OGLÂÂĄDASZ NA WÂÂŁASNÂÂĄ ODPOWIEDZIALNOŚĂ†

http://www.youtube.com/watch?v=LLfaQAW3g0c...player_embedded

To już niezbyt straszne ale IMO ciekawe, nawet bardzo...

CYTAT

Lavender Town

Kiedy gra „Pokemon” została pierwszy raz wypuszczona do obiegu w Japoni, tysiące dzieciaków rzuciło się do sklepów aby nabyć swoją wymarzoną grę. Z tym wydarzeniem wiąże się jednak dziwne i niepokojące zjawisko. U dzieci w wieku od 7 do 12 lat, występowały częstsze krwawienia z nosa, drażliwość, bezsenność i oczywiście uzależnienie od wymienionej wyżej gry. Dzieciaki spędzały nad nią kilkanaście godzin dziennie, kiedy rodzice ograniczali im dostęp do niej reagowały histerycznym płaczem i wymiotami.

Około 70% przypadków skończyło się samobójstwem.

Co zaskakujące prawie w każdym przypadku, pomimo tego że wewnętrzy zegar który mierzy ilość czasu jaką użytkownik spędził na graniu osiągał już swój limit, to gra nie posuneła się nawet o krok z miasta „Lavender Town”.

Bliższa analiza gry wykazała że w soundtracku „Lavender Town” znajduje się niewykrywalny dla ludzkiego ucha dźwięk. W ciągu kilku tygodni od wypuszczenia pierwszej wersji na rynek wszystkie egzemplarze po cichu znikneły ze sklepów, zastąpiono je nową wersją ze zremasterowaną wersją „Lavender Town”. Oczywiście wszystko zostało przeprowadzone po cichu i bez zbędnego rozgłosu – jednak oczywiście jest kilka wersji które jakoś przedostały się do ogółu.

Najpopularniejsza mówi o trzech brakujących tonach w nowszym wydaniu gry, tak jak o tym że brakuje w niej unikalnego binauralnego tonu. Niestety wersja ta jest niepotwierdzona z powodu wielkiej trudności z dostępem do pierwszej wersji gry. W jedynych istniejących do dzisiaj egzemplarzach, takie funkcje jak „wewnętrzy zegar” czy „zapisywanie stanu gry” przestały działać, również w wielu przypadkach gra może się zawiesić podczas pierwszej lepszej walki.

Sprawa nabrała rozgłosu w 1997 roku, gdy na stronie http://cornus.lensig.net/index538a.html, zaczeły pojawiać się szczegóły dotyczące tej sprawy. Teraz jak sami widzicie strona nie działa i nie wiadomo czy kiedykolwiek znowu zacznie funkcjonować.

Dla zainteresowanych na portalu YouTube znajduje się oficjalna wersja „Lavender Town song”, która oczywiście pochodzi z drugiej wersji gry.

http://www.youtube.com/watch?v=JNJJ-QkZ8cM...player_embedded

CYTAT
Nowy Telefon

Kilka miesięcy temu, kuzynka mojej koleżanki (samotna matka) dostała nowy telefon. Pewnego dnia gdy wróciła po całym dniu ciężkiej pracy do domu, rozłożyła się na fotelu i relaksowała się przed telewizorem. Swoją komórkę położyła na biurku koło fotela by nie tracić jej z oczu. Jej syn który uwielbia wszystkie techniczne nowinki zapytał czy może pobawić się jej nowym telefonem. Przystała na jego propozycje lecz przestrzegła go by nie dzwonił do nikogo i żeby nie czytał jej smsów. Około 23.20 kiedy zmęczenie wzięło górę, postanowiła utulić swojego synka przed snem, sama też chciała już położyć się do łóżka. Udała się do jego pokoju ale ku jej zdziwieniu nie znalazła go tam, okazało się spał w najlepsze w jej łóżku trzymając w rączce jej komórkę. Przeglądając telefon nie zastała żadnych większych zmian poza zmienioną tapetą i motywem. Jako że jej syn uwielbiał robić zdjęcia postanowiła przejrzeć też sekcję ze zdjęciami. Usuwała wszystkie po kolei, aż doszła do ostatniego zdjęcia na karcie... Gdy pierwszy raz je zobaczyła nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zdjęcie przedstawia jej synka śpiącego na łóżku a nad nim część twarzy nieznanej starszej kobiety, która musiała wykonać tą fotografie....

http://img411.imageshack.us/img411/925/67137911.png

CYTAT
SMILE.JPG

To każdy chyba zna, ten obrazek tam niby dziwnie oddziałowywuje na ludzi, i ktoś kto go tam obejrzał się zabił czy coś w ten deseń ;] Nie chce mi się szukać do kładnie tej całej historii :P Tak czy inaczej podobno oryginalny smile.jpg o ile istnieje, nie wróży nic dobrego..

http://letlifeloose.files.wordpress.com/20...6_smile-dog.jpg
http://img241.imageshack.us/img241/5249/1245642258763.jpg

Na poczatku piesek dziwnie na mnie dzialal, teraz już wrażenia nie robi:P

CYTAT
VIDEO TAPE#1

To już serio chory filmik... wywołuje dziwne reakcje, u niektórych podobno krwawienie [!!] Naprawdę, oglądając go nawet w dzień, dziwnie się czułem... oglądać na słuchawkach, ale nie za głośno

NA WÂÂŁASNÂÂĄ ODPOWIEDZIALNOŚĂ†

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=...p;v=BqxrY86FYN8

JAK SIĂĹ  PODOBAJÂÂĄ TO DAM WIĂĹ CEJ RĂ“ŻNYCH, ALE JAK KTOŚ CHCE TROSZK STRACHA TO NIECH SE O PĂ“ÂÂŹNIEJSZEJ PORZE POOGLÂÂĄDA...
RIP

#2 mysz1323

Raczkujący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Serwer: Garena

Napisano 05 July 2010 - 19:48

biggrin.gif

#3 hultek

Expert forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2591 postów
  • Serwer: Inny...

Napisano 05 July 2010 - 19:50

Odejdź proszę od tego komputera, dla własnego dobra. sad.gif

#4 vulthoom

Racjonalizator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2384 postów
  • Nick: vulthoom
  • Klan: GJK

Napisano 05 July 2010 - 19:52

cześć mamo
Dołączona grafika

#5 Deleted account

Cheers!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 05 July 2010 - 19:57

To poważny temat. Wiadomo, że realność tych filmików/histori jest bardzo wątpliwa to jednak ciekawe jest jak nasz mózg funkcjonuje, że poprzeczytaniu tego odczywamy niepokój.

Użytkownik CIUCIOK #10 edytował ten post 05 July 2010 - 19:58

RIP

#6 Biustyn

iDoDrugs

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1737 postów
  • Interests:gg 9308890
  • Nick: StaNik

Napisano 05 July 2010 - 20:02

przyda ci sie ban na tydzień biggrin.gif
CYTAT
OK. Although Semijew just left, I still see them as a very strong team
with a high level of individual skill (except for Overpow, only thing he's good at is trolling).
Bdiz

#7 Kiełbacha

Rozgadany forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1766 postów
  • Nick: Artie
  • Klan: Kropla Bezkitu [KB]

Napisano 05 July 2010 - 20:02

to ostatnie jest straszne
"Lubię grać tym co lubię"

Felek 2013

"oddajcie po prostu myszki dla artie+4" :DDDD

jegomość z dota2.pl

#8 Deleted account

Cheers!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:03

CYTAT(Biustyn @ Jul 5 2010, 21:02) <{POST_SNAPBACK}>
przyda ci sie ban na tydzień biggrin.gif

Ale o co chodzi? Nie rozumiem, okej tamten temat był głupi, ten jest w 100% poważny, na wielu forach jest taki temat i nikt się nie czepia ani nie pisze dobrych "rad" jak ten pan wyżej...
RIP

#9 Bandzior

Destroyer!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1415 postów
  • Nick: Sasza

Napisano 05 July 2010 - 20:08

Moje oparcie od krzesla zrobilo sie cieple jak badalem to ostatnie. Z psem gowniane, z stara babka tez. Pokemony jakos nic specjalnego, to pierwsze nudne jak cholera. Ale nie banujcie go ! Go cos fajniejszego.

#10 Evil

Orator forumowy

• Użytkownik
  • 2253 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:08

Nom, mhm pamiętam.

#11 Tyracz

Gimbus

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów
  • Nick: Tyraacz

Napisano 05 July 2010 - 20:09

Boje się, że pies to screamer :<

SYGNATURKA POSIADA ATEST POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ, NIE URAŻA ŻADNEGO MODERATORA ANI INNEJ OSOBY POSTRONNEJ.

Podpisaned
~Archi =)

#12 Deleted account

Cheers!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:16

CYTAT(Bandzior @ Jul 5 2010, 21:08) <{POST_SNAPBACK}>
Moje oparcie od krzesla zrobilo sie cieple jak badalem to ostatnie. Z psem gowniane, z stara babka tez. Pokemony jakos nic specjalnego, to pierwsze nudne jak cholera. Ale nie banujcie go ! Go cos fajniejszego.

Nom Pokemony to nic, ale troche śmiesznie jakby to było prawdą... no bo ta wersja którą dałem to nie jest ta oryginalna tongue.gif Heh na mnie pies działał ^^ A tissue oglądałeś? Też dziwne jest troche.

CYTAT
http://www.youtube.com/watch?v=koBdTGu58Wc
THE GRIFTER - dziwne... rozkreca sie po kilku sekundach

CYTAT
SUICIDE MOUSE - http://www.youtube.com/watch?v=ZgWPbnwsIeE

Podobno wypuszczone przez samego Walta Disneya, z tego co mi wiadomo było na kasetach, przez BARDZO KRĂ“TKI czas, używane także podobno jako narzędzie tortur...

CYTAT
Mereana Mordegard Glesgorv http://www.youtube.com/watch?v=0UbCCMFUPus...feature=related - to fejk, ale dziwne... dopiero po czasie zaczął mnie ten filmik śmieszyć tongue.gif

Mereana Mordegard Glesgorv - Brak w historii jest istotnych rzeczy, jednak streszcze opis, jaki mozna powszechnie przeczytac. Najprawdopodobniej filmik wylądował na YT w 2008 roku, po licznych mailach, został "ściągniety", gdyż (wdłg. tłumaczenia) pare ludzi "planowało sie zabić" (?) (wdłg. oryg. tłumacz.). Żeby nie spowodowac niczego złego, YT "pozwolił" na "wyciętą" wersje filmiku, która juz miała powodowac mniejsze lub większe "zahipnotyzowanie".
Jeden pracownik z YT obejrzał filmik w całości, wybiegł z krzykiem (?). Dziś jest pod opieką medyczną i nie moze sobie przypomniec, co na tym filmiku widział.
IP osoby, która zamieściła ten filmik, nazwa użytkownika pozostały nieznane, a osobe widoczna na ekranie nie udało sie nigdzie znalesc.

CYTAT

Teraz te filmiki nie robią wrażenia, polecam o 2 puścić i tak jak ja w czasie oglądania niech wam coś trzaśnie w domu czy coś tongue.gif Serce bije jak Fedor Emelianneko.

Użytkownik CIUCIOK #10 edytował ten post 05 July 2010 - 20:24

RIP

#13 Biustyn

iDoDrugs

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1737 postów
  • Interests:gg 9308890
  • Nick: StaNik

Napisano 05 July 2010 - 20:21

idzcie lepiej spróbujcie kwasu a nie takie filmiki zapodajecie
CYTAT
OK. Although Semijew just left, I still see them as a very strong team
with a high level of individual skill (except for Overpow, only thing he's good at is trolling).
Bdiz

#14 Tyracz

Gimbus

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów
  • Nick: Tyraacz

Napisano 05 July 2010 - 20:22

Video Tape A to straszne gówno, jak oglądałem to w wakacje w nocy rok temu to zacząłem się niemal wydzierać kiedy w kuchni lodówka charakterystycznie "pierdykła", nie obejrzę drugi raz sad.gif

SYGNATURKA POSIADA ATEST POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ, NIE URAŻA ŻADNEGO MODERATORA ANI INNEJ OSOBY POSTRONNEJ.

Podpisaned
~Archi =)

#15 HoN}DotA

Gwiastka

• Użytkownik
  • 2286 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:24

OMG wyłączyłem jak to dziecko się pokazało

#16 Deleted account

Cheers!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:25

CYTAT(HoN}DotA @ Jul 5 2010, 21:24) <{POST_SNAPBACK}>
OMG wyłączyłem jak to dziecko się pokazało

Który?
RIP

#17 HoN}DotA

Gwiastka

• Użytkownik
  • 2286 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:26

the grifter... chyba z 10 sekund próbowałem trafić w 'x'

#18 Deleted account

Cheers!

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:27

CYTAT(HoN}DotA @ Jul 5 2010, 21:26) <{POST_SNAPBACK}>
the grifter... chyba z 10 sekund próbowałem trafić w 'x'

No mówiłem, że się rozkręca troche jak Screamer to działa ale byłem obsrany.
RIP

#19 janusz123

Raczkujący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:27

Ciuciok próbuję wyeliminować Polskich graczy Pdr'a, którzy mają słabe nerwy. Ciekawy sposób, przynajmniej będzie więcej slotów na pdrze1 ^!!.

#20 hultek

Expert forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2591 postów

Napisano 05 July 2010 - 20:32

CYTAT(kropekpobyku @ Jul 5 2010, 21:27) <{POST_SNAPBACK}>
Ciuciok próbuję wyeliminować Polskich graczy Pdr'a, którzy mają słabe nerwy. Ciekawy sposób, przynajmniej będzie więcej slotów na pdrze1 ^!!.
Ehehehehehehehehhehehehehehehehhehehehehhhe ROFLCOPTER CO DŻOÂÂŁK LEŻE EHEHEHHEHE

@topic: Przeczytałem, ale boję się wchodzić w linki ;d

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych