Skocz do zawartości

KONIEC DOPALACZY [NOWY TAJFUN] [CHERRY KOKO] [ARMAGEDDON] [TAJFUN BLACKBERRY] [KONKRET]

200 odpowiedzi w tym temacie

#31 anSHStime

الشيشة

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Serwer: Garena

Napisano 02 October 2010 - 18:27

Ej ale wracam właśnie ze smartshopa, i gadałem z ziomkiem co za ladą stoi i powiedział mi że rzeczywiście wpadła policja z sanepidem ale sprawdzali tylko jaki towar sprzedaje i czy jest coś co mają na swojej liście. A że o akcji było wiadomo już wczoraj to wszystko co niezgodne zdążyli wywieść i sklep cały czas działa biggrin.gif
sygnatura przeszkadza w przegladaniu forum.

#32 GieWu(Z)etka

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów
  • Nick: Grasz^W^zielonE / GwZ
  • Klan: Smerfy/Aftermath/FD.

Napisano 02 October 2010 - 18:38

To fajnych ziomkuf masz Shisha...

Zawsze chciałem taką mieć ! :(

Życie to teatrzyk
Nikt się nie ogląda
Każdy patrzy
Jak zdobyć główną rolę
Najlepiej raz, dwa, trzy
I *******ę...

<Dakota-_-> nie wiem czy to bierzesz od swoich idoli jp czy od kogo tam, ale takie farmazony to mozesz 12 letnim ziomkom z dzielnicy mowic
<Dakota-_-> ewentualnei zapraszam do 3city

#33 eRot1c

PokeR GaminG

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3696 postów
  • Interests:Owning
  • Nick: ucp.eRot1c

Napisano 02 October 2010 - 18:44

shisha ważna szycha w WWA, wiadomka że ma dużo znajomych
Dołączona grafika

#34 GieWu(Z)etka

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów
  • Nick: Grasz^W^zielonE / GwZ
  • Klan: Smerfy/Aftermath/FD.

Napisano 02 October 2010 - 18:57

Od anonimowego informatora: doszły mnie słuchy że to Shisha stoi za zabójstwem Gen. Papały i uprowadzeniem ze skutkiem smiertelnym K.Olewnika...
W dodatku, zamęt polityczny z udziałem J.Palikota, to wszystko zaplanował Shisha.
Shisha mam nadzieję że nie maczałeś palców w aferze o krzyż i tragedią w Smoleńsku.

Zawsze chciałem taką mieć ! :(

Życie to teatrzyk
Nikt się nie ogląda
Każdy patrzy
Jak zdobyć główną rolę
Najlepiej raz, dwa, trzy
I *******ę...

<Dakota-_-> nie wiem czy to bierzesz od swoich idoli jp czy od kogo tam, ale takie farmazony to mozesz 12 letnim ziomkom z dzielnicy mowic
<Dakota-_-> ewentualnei zapraszam do 3city

#35 byleniehuskar

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Serwer: Azeroth

Napisano 02 October 2010 - 19:10

ladnie widze media wam kupe z mozgu zrobily

#36 Whistler

nothing can stop me now

• Moderator działu HydePark
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1648 postów
  • Interests:DotA
  • Serwer: Inny...
  • Nick: Whst

Napisano 02 October 2010 - 19:28

Zawsze pozostaną modne czapki

#37 Marex

Demagog forumowy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 601 postów
  • Nick: Marex1212

Napisano 02 October 2010 - 19:32

Dopalaczy nigdy nie bralem i nie mam zamiaru.
Z opowiadan kumpli stwierdzam,ze dopalacze to gowno dla wybranej grupy osob, ktorzy sie na tym znaja.
Jak ktos chce sobie tym spierdalac mozg to i tak to dostanie, wiec ciesze sie, ze zamykaja. TV i inni taka reklame zrobili, ze za duzo debili sie do tego dobralo.
CYTAT(Archi @ Aug 11 2011, 04:24) <{POST_SNAPBACK}>
mam pod swoją władzą jakieś 100 tys. ludzi

#38 quard

niezly, a nawet swietny manipulator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1067 postów
  • Nick: QuarD
  • Klan: :D

Napisano 02 October 2010 - 19:32

btw ladnie sie ludzie dopierdzielaja do dopalaczy, a w sumie niewielu wie, ze PRAWDZIWE narkotyki mozna kupic w aptece - bez recepty i nie mowie tutaj tylko o popularnym w srodowisku gimnazjalistow aco, ale tez duzo grozniejsze substancje.

wracajac do tematu: kto najbardziej zyska na delegalizacji dopalaczy? dilerzy - ofc w polsce nie ma takiej mafii, ktora jest w stanie wplywac na decyzje rzadu - czy to poprzez lobbying, lapowki czy troszke mniej wyszukane sposoby, chyba ze istnieje ogolnopolsie stowarzyszenie sprzedawcow 5. po - wiadomo. likwidacja tak znienawidzonej instytucji jak dopalacze podniesie sadaze o pare %% i odwroci uwage od niepowodzen partii. producenci alkoholu - to chyba dosyc oczywiste. jak ktos nie moze ro****ac sobie bani dopkami to siegnie po wode. ktos moze powiedziec, ze zyskaja wszyscy, bo nie trzeba bedzie leczyc nacpanych gimbusikow - bullshit. dopki tak samo jak inny biznes jest obarczony podatkami i generuje kwoty wielokrotnie wieksze niz koszty leczenia kogokolwiek. no i w koncu zyska na tym pare setek osob, ktore dzieki temu, ze nie mialy dostepu do 'narkotykow' nie przecpaja sie na smierc/skoncza na dworcu - ale nie oszukujmy sie, politycy maja w to wyjebane. PODSUMOWUJAC:
cala ta akcja to walka polityczna, a nie altruistyczne zagranie + mozliwe jakies przekrenty ze strony branzy alkoholowej.

kknp nudzilo mi sie.

btw ja tego gowna nie ruszam, zeby byla jasnosc.

Użytkownik quard edytował ten post 02 October 2010 - 19:42

"czasami jestem sobie taki podroznik, ze wchodze na slupy od pradu" - Jan Papiesz 2

#39 Whistler

nothing can stop me now

• PipPipPipPipPipPip
  • 1648 postów

Napisano 02 October 2010 - 19:37

CYTAT(quard @ Oct 2 2010, 20:32) <{POST_SNAPBACK}>
btw ladnie sie ludzie dopierdzielaja do dopalaczy, a w sumie niewielu wie, ze PRAWDZIWE narkotyki mozna kupic w aptece - bez recepty i nie mowie tutaj tylko o popularnym w srodowisku gimnazjalistow aco, ale tez duzo grozniejsze substancje.

define prawdziwe narkotyki

#40 Rogal

Pan Gąbka

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 975 postów
  • Serwer: Northrend
  • Nick: Rogal.
  • Klan: diXi

Napisano 02 October 2010 - 19:40

jak nie dopalacze to ludzie beda innne gowna palic.. 80% marihuany na polskim rynku to jeszcze wiekszy shit nisz cale dopalacze... wiecej chemi..

Go moja fototapeta:P
btw. NIE UZYWAMY TUTAJ WULGARYZMOW

#41 Whistler

nothing can stop me now

• PipPipPipPipPipPip
  • 1648 postów

Napisano 02 October 2010 - 19:43

CYTAT(Rogal @ Oct 2 2010, 20:40) <{POST_SNAPBACK}>
jak nie dopalacze to ludzie beda innne gowna palic.. 80% marihuany na polskim rynku to jeszcze wiekszy shit nisz cale dopalacze... wiecej chemi..

No nieźle, mały chemik?

#42 vulthoom

Racjonalizator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2384 postów
  • Nick: vulthoom
  • Klan: GJK

Napisano 02 October 2010 - 19:43

no i słusznie. Chemiczne gówno, którym jarali się idioci w moim wieku, dawno powinni to wy*******ić z kraju
no ale tego co natura dała to nie zalegalizujemy, bo to złozłozłozło ;c
Dołączona grafika

#43 Kenezi.Exe

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Nick: Kenezi.Exe
  • Klan: Nie Oglądam

Napisano 02 October 2010 - 19:47

Jak ktoś naprawdę se lubi zajarać to watpie żeby brał to gówno .

Jak ktoś bierze z "głową" to wie co i jak a co za tym idzie gdzie .
Everybody Lies

#44 quard

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1067 postów

Napisano 02 October 2010 - 19:47

CYTAT(Whistler @ Oct 2 2010, 20:37) <{POST_SNAPBACK}>
define prawdziwe narkotyki

silne depresanty, psychodeliki.

"czasami jestem sobie taki podroznik, ze wchodze na slupy od pradu" - Jan Papiesz 2

#45 Whistler

nothing can stop me now

• PipPipPipPipPipPip
  • 1648 postów

Napisano 02 October 2010 - 19:50

CYTAT(quard @ Oct 2 2010, 20:47) <{POST_SNAPBACK}>
silne depresanty, psychodeliki.

Kłóciłbym się co do asortymentu aptek.

#46 quard

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1067 postów

Napisano 02 October 2010 - 19:53

nie dostaniesz w aptece to idz do lekarza niech ci wypisze recepte - babilon zrefunduje koszt twojego cpania. jak ktos chce sie ukurwic to zrobi to tak czy inaczej (co za problem przejsc sie na polanke?). te wszystkie debile pomysly rzadu to nic innego jak marnowanie kasy i czasu.

btw benzo mozesz dostac bez recepty :) wiki it.

Użytkownik quard edytował ten post 02 October 2010 - 19:54

#47 Whistler

nothing can stop me now

• PipPipPipPipPipPip
  • 1648 postów

Napisano 02 October 2010 - 19:55

Jak dla mnie najazd na sklepy ze ścierwem to nie jest znak do walki z narkotykami, wręcz przeciwnie, wieszczę legalizację mj prędzej czy później.

Nie twierdze, że nic nie dostaniesz, jednak nie przekonuje mnie zdanie o tym, że są to potężne środki. Anyways, nie mam ochoty na próżną kłótnie o byle co.

Użytkownik Whistler edytował ten post 02 October 2010 - 19:56

#48 ManneredGieraS

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Nick: gieras

Napisano 02 October 2010 - 20:39

zapraszam do mnie na wąchanko dwutygodniowych skarpet nieprzepuszczających powietrza
oldscullllll staffffff

#49 byleniehuskar

Bełkoczący forumowicz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisano 02 October 2010 - 20:51

W sumie gowno powinno mnie obchodzic zdanie gimbusiarni tu piszacej, ale jak czytam cos takiego
CYTAT
Dopalacze to tylko dla takich co chcą tylko pokazać sie tam dla samego SZPANU
albo
CYTAT
no i słusznie. Chemiczne gówno, którym jarali się idioci w moim wieku, dawno powinni to wy*******ić z kraju
no ale tego co natura dała to nie zalegalizujemy, bo to złozłozłozło ;c

to mnie skreca prawie tak samo bardzo jak podczas ogladania foremniakowej w mam talent.

Tak sie sklada, ze praktycznie 3 ostatnie dni spedzilem w samochodzie sluchajac radia i halas jaki media robia wokol dopalaczy przechodzi jakiekolwiek pojecie. Kolejny skandal na sile obok krzyza, palikota i tym podobnym. Rzad chcac pokazac, ze dziala wymyslil sobie walke z dopalaczami, a media to tylko naglosnily. Skala tego omamienia jest niewyobrazalna, widze to po swoich rodzicach i niektorych tutaj piszacych.
Zatem kilka faktow :
- smiertelne przypadki byly skutkiem CELOWEGO ZAZYCIA "nieodpowiedniej" dawki PIXOW, nie jaranka. Ktos zamiast lyknac 20 tabletek <tutaj wpisz nazwe leku, po ktorym sie umiera> wzial 5 diablo, czy tam amfibii wiec nie dziwne, ze wykitowal.
- ogolna popularyzacja dopalaczy doprowadzila, ze nawet pietnastolatek moze sobie wciagnac szybkiego lopeza, albo inne cocolino i nie dziwie sie, ze zdarzaja sie przypadki jakichs podtruc i tym podobnych. Tylko, ze akurat nie od dzisiaj mlodziez igra z uzywkami i przypadkow kiedy nieletni trafiaja do szpitala zajebani w trupa jest codziennie od groma. Generalnie alkohol to 1000x wieksze zlo i powoduje ZNACZNIE wiecej patologii spolecznych (akurat to mozliwe, ze jest uwarunkowane faktem, iz dopsy sa w polsce stosunkowo krotko).
- mimo wszystko przypadki, ze ktos wyladowal w szpitalu po zazyciu jakiegos produktu kolekcjonerskiego sa ZNIKOME. A przeciez nawet leki u jakiegos tam procenta ludzi wywoluja reakcje nieporzadane...
- cos tam mialem pisac jeszcze, ale mi sie juz nie chce

a i generalnie wszystko jest dla ludzi... teoretycznie substancje te sa dozwolone od lat 18. Jak juz zdazyl sie przypadek, ze jakis gimbus musi miec przeplukany zoladek to powinno sie karac osobe, ktora mu tego dopsa sprzedala, tak jak to bywa ze sprzedaza nieletnim alkoholu.

aaaaaha i jeszcze raz ktos postawi jaranko (niezaleznie czy to dops, czy mj) rowno z wciaganiem albo pixami to mu walne.

Użytkownik byleniehuskar edytował ten post 02 October 2010 - 21:00

#50 Nea

حياتي، وقو

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1360 postów
  • Nick: SilesianStyle

Napisano 02 October 2010 - 20:55

CYTAT(byleniehuskar @ Oct 2 2010, 21:51) <{POST_SNAPBACK}>
W sumie gowno powinno mnie obchodzic zdanie gimbusiarni tu piszacej, ale jak czytam cos takiego
albo
to mnie skreca prawie tak samo bardzo jak podczas ogladania foremniakowej w mam talent.

Tak sie sklada, ze praktycznie 3 ostatnie dni spedzilem w samochodzie sluchajac radia i halas jaki media robia wokol dopalaczy przechodzi jakiekolwiek pojecie. Kolejny skandal na sile obok krzyza, palikota i tym podobnym. Rzad chcac pokazac, ze dziala wymyslil sobie walke z dopalaczami, a media to tylko naglosnily. Skala tego omamienia jest niewyobrazalna, widze to po swoich rodzicach i niektorych tutaj piszacych.
Zatem kilka faktow :
- smiertelne przypadki byly skutkiem CELOWEGO ZAZYCIA "nieodpowiedniej" dawki PIXOW, nie jaranka. Ktos zamiast lyknac 20 tabletek <tutaj wpisz nazwe leku, po ktorym sie umiera> wzial 5 diablo, czy tam amfibii wiec nie dziwne, ze wykitowal.
- ogolna popularyzacja dopalaczy doprowadzila, ze nawet pietnastolatek moze sobie wciagnac szybkiego lopeza, albo inne cocolino i nie dziwie sie, ze zdarzaja sie przypadki jakichs podtruc i tym podobnych. Tylko, ze akurat nie od dzisiaj mlodziez igra z uzywkami i przypadkow kiedy nieletni trafiaja do szpitala zajebani w trupa jest codziennie od groma. Generalnie alkohol to 1000x wieksze zlo i powoduje ZNACZNIE wiecej patologii spolecznych (akurat to mozliwe, ze jest uwarunkowane faktem, iz dopsy sa w polsce stosunkowo krotko).
- cos tam mialem pisac jeszcze, ale mi sie juz nie chce

aha i jeszcze raz ktos postawi jaranko (niezaleznie czy to dops, czy mj) rowno z wciaganiem albo pixami to mu walne.

jeden ogarniety tongue.gif...

ja tam to sobie zajarałem pare razy, raz zaliczylem pozytywnego zgona jak z lufki pocinagnalem i bylo fajnie biggrin.gif... ale szkoda mi kasy dalej na to ;p
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych